metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Sulejowianka ~Sulejowianka (Gość)01.12.2014 09:33

"jugo" napisał(a):

To teraz będzie wasza polityka.Ubliżanie i zastraszanie ludzi!

713


jugo ~jugo (Gość)01.12.2014 09:57

"Sulejowianka" napisał(a):
To teraz będzie wasza polityka.Ubliżanie i zastraszanie ludzi!


Nie pisz bzdur i nie zarzucaj innym tego co sami robiliście bo może i dlatego takie obawy. Już mieszaliście w głowach ludziom puszczając bzdury w kampanii wyborczej i paszkwile na WO i jak się to skończyło to widać gołym okiem. Ten się tylko obawia kto ma coś na sumieniu. Normalny śpi spokojnie snem sprawiedliwego. Wojciech Ostrowski nie jest waszego pokroju i nigdy wam w tej perfidii nie dorówna. To normalny gość i ręczę za to, że władza go nie zmieni.

148


Sulejowianka ~Sulejowianka (Gość)01.12.2014 10:47

"jugo" napisał(a):

Bzdur nie piszę.Nie używając nazwisk chcę przypomnieć słowa jednego z nowych radnych z otoczenia Pana Ostrowskiego o odstrzeleniu jednej osoby ,która wystąpiła przeciwko nim.Pan ten posłużył się cytatem Józefa Stalina.Teraz jest Radnym.

712


luzik luzikranga01.12.2014 10:48

Sulejów; umarł król (?, buuuhahaha), niech żyje król (?, buuuhahaha, hihihahahi, łoj, mój brzuch ...). Tylko miasta i gminy znowu żal ...

614


jugo ~jugo (Gość)01.12.2014 11:08

"Sulejowianka" napisał(a):
chcę przypomnieć słowa jednego z nowych radnych

To nie bądź małostkowa. Jeśli nawet tak było to po wyborach nie ma to już znaczenia. Gdyby wszyscy przywiązywali wagę do każdego wypowiedzianego słowa czy zdania, a tym bardziej w kampanii to ludzie do końca życia już powinni biegać z maczugami po ulicach i się nawalać między sobą bo ten powiedział to, a tamten owo.

113


Sulejowianka ~Sulejowianka (Gość)01.12.2014 11:21

"jugo" napisał(a):

Zostanę przy swoim zdaniu,co do obaw.Jestem tylko mieszkanką. osobą starszą i mnie to przypomina faszyzm i stalinizm w zarodku.Nie mówię tu o terazniejszej kampanii wyborczej,ale o wcześniejszych wydarzeniach ,gdy już przygotowywaliście się do przejęcia władzy.

711


tak ~tak (Gość)01.12.2014 11:23

wybory były ,teraz nowe władze winny zająć sie PRJORYTETAMI ,dogadać się z mniszkowem /nowy wójt / i połączyć drogą cegielnie owczary z TERENAMI INWESTYCYJNYMI W PODKLASZTORZU ,NOWE MIEJSCA PRACY /podatki / ,igrzyska były ,teraz GOSPODARKA ,,,,,,,,,

104


jugo ~jugo (Gość)01.12.2014 11:34

"Sulejowianka" napisał(a):
przypomina faszyzm i stalinizm

Tego się nie da skomentować. Dałaś tylko świadectwo o sobie.

95


p ~p (Gość)01.12.2014 12:03

"Sulejowianka" napisał(a):
Jestem tylko mieszkanką. osobą starszą i mnie to przypomina faszyzm i stalinizm w zarodku.


Działało się prężnie za czasów wujka Józefa? Nadal myśli pani tamtymi kategoriami jak widać. Proszę nie przypisywać norm właściwych znajomym, ludziom, których pani nie zna.

94


piotor ~piotor (Gość)01.12.2014 12:05

"sulejowianin" napisał(a):


masz lekko ograniczoną znajomość tematu!!! uważasz że chodzi tylko o etaty w urzędzie???

22


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat