metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Sonny Boy Williamson ~Sonny Boy Williamson (Gość)30.11.2014 22:54

ufff...odetchnąłem :-)
Gratulacje!

145


EwaB ~EwaB (Gość)30.11.2014 23:16

Panie Stasiu Wielkie gratulacje tak dużej klęski hihihi..... Panie Janie A. czas spakować manatki swoje, swojej żony i swoich córeczek, wystarczającą się dochapaliście. Pana żona nigdy się nie skalała pracą, ale skoro Pan miał stołeczek, to żona gary myła (chociaż tyle). Polecam nie otwierania biura architekta w Sulejowie, nie będzie miał Pan klientów. Polecam spakować swój różowy dom ze złotym dachem i przenieść się w zacisze mazurskich jezior, bo może tam jeszcze o Panu nie słyszeli, choć nie wiem, czy nie jeżdżą tam mieszkańcy Sulejowa, bo w Sulejowie nie ma gdzie odpoczywać. Niech Pan nie zapomni swoich kobiet - różowych lalek. Może po tak pięknej przegranej przestanie z Pana wyciekać chamstwo i prostactwo.

205


freg ~freg (Gość)01.12.2014 01:42

pociotki już sr*jom w gacie:)zrobic porzadek panie Wojciechu:)

177


reve ~reve (Gość)01.12.2014 04:33

Gratulacje Panie Ostrowski.Ani przez chwilę nie wątpiliśmy w Pana.Gratulacje dla Wszystkich, szczególnie młodych ludzi, dla Tych, którzy stanęli na wysokości zadania.Brawo!!!!!

169


Bil ~Bil (Gość)01.12.2014 06:45

Wojciech Ostrowski-64 % Stanisław B. - 36 %
Ostatnie pożegnanie poniżej.

155


Sulejowianka ~Sulejowianka (Gość)01.12.2014 07:33

Powodzenia!Jeżeli nowy Pan Burmistrz będzie rządził tak jak swoją firmą to współczuję wszystkim jego zwolennikom!

816


ja ~ja (Gość)01.12.2014 07:42

"ogrodnik" napisał(a):

a nie zastanowiłeś się mądry człowieku, że Ci ludzie właśnie ratowali czyjeś życie?! To, że są w garażu nie znaczy że piją! A co do lasu, to jest on wspólnoty wsi, a nie strażacki! sprawdź za nim cokolwiek napiszesz.

97


brawo ~brawo (Gość)01.12.2014 07:44

KONIEC pociotków w urzędzie ,BRAWO wojtek ,a teraz trzeba przyjrzeć się MACHLOJKOM poprzednika i jego ZAUSZNIKA ,odpwiadać można tylko za SWOJE grzechy ,nie za POPRZEDNIĄ ekipę ,,,,,,,,,,,,,,

205


jugo ~jugo (Gość)01.12.2014 08:52

"Sulejowianka" napisał(a):
Powodzenia!Jeżeli nowy Pan Burmistrz będzie rządził tak jak swoją firmą to współczuję wszystkim jego zwolennikom!


To ci tylko ostało, żeby sobie jeszcze jak ratlerek poszczekać. Jaki będzie WO jako burmistrz to będziemy go oceniać potem. Jeżeli miarą wartości człowieka mają być jego zdolności kombinatorski prowadzenia biznesu na styku biznesu z działalnością publiczną jak mamy do czynienia w wielu przypadkach w ciągu ostatnich 12 lat to ja nie mam szacunku do tego typu biznesmenów.

124


rozpacz ~rozpacz (Gość)01.12.2014 09:12

To teraz zacznie sie lustracja sprawdzanie, Boże w jakim kraju ja żyję. Ludzie to sobie poprawiliście żywot
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

611


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat