metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
nie łatwowierny ~nie łatwowierny (Gość)27.11.2014 22:20

~lojalny (Gość)3 godziny temu, 19:29
Stanisław walcz:)opoczynska za Tobą:0
Stanisław, jaka opoczyńska? opoczynska w Sulejowie nigdy Cię nie poprze chyba że jest jakaś opoczyńska w Barkowicach

165


prawdomówny ~prawdomówny (Gość)27.11.2014 22:32

~hajer (Gość)wczoraj, 19:24
pełne poparcie Sb ze strony ulicy kwiatowej jestesmy z panem i pokażemy to przy urnach 30.11
Stanisławie za co Twój syn wziął dwa miliony przy renowacji oczyszczalni?

132


zorientowany ~zorientowany (Gość)27.11.2014 22:37

mieszkanka gminy (Gość)wczoraj, 17:53
gdyby na spotkaniu dnia 23 bm w sali OSP zwolennicy p. Ostrowskiemu pozwolili burmistrzowi powiedzieć to co chciał przekazać zebranym, zapewne "sulejek" i wszyscy obecni usłyszeliby merytoryczne i prawne uzasadnienie do tego co było niemożliwe do zrobienia. Kultura wymagała tego aby wysłychać a potem w dyskusji na argumenty krytykować lub chwalić. Jak wiadomo ze spotkania wyszła pyskówka i wyrażny podział na zwolenników i przeciwników p. Baryły. Do demokracji to jeszcze daleka droga i myślę, że jak p. Ostrowski będzie burmiszczem to zaczaruje wszystko istanie się "cud nad Pilicą" i Sulejów za dotknięciem czrodziejskiej różdżki nowego burmistrza, stanie się w mgnieniu oka kurortem, chociażby jak małe miejscowości nad morzem. Baju, baju,baj.........
SB nie rozumie pytan wiec jak ma na nie odpowiedziec. nie ma pojecia o ekonomi wiec aak moze zrozumiec ze zeby gmina miala pieniadze muszą byc inwestorzy (ale nie smieciarze). chodniki pieniedzy nie dają, podatków nie płacą. 25 lat po komnie ale on nadal w tym żyje

515


luzik luzikranga27.11.2014 22:38

"emerytka" napisał(a):
drogę do szkoły miałeś przez pole minowe?


I po ci była ta szkoła, droga emerytko? Czytać może i umiesz, pisać też - ale czy łapiesz kontekst?

Komentarz był edytowany przez autora: 27.11.2014 22:39

015


słuchacz ~słuchacz (Gość)27.11.2014 22:48

~wygra (Gość)przedwczoraj, 09:03
wojtek wygra ,tylko w BIAŁEJ ktos musi pilnować ,,,,,,, tak jak ktoś pisał -kupowanie głosów przez jednego z przedstawicieli ,,, a tak na marginesie ,KLIKA w niedzielę ZACZEŁA sie bać ,wie czym grozi NORMALNOŚĆ ,a jest co rozliczać i KOGO ,,,,
jak Ciapała mógł wygrać skoro wszyscy go nienawidzą nawet jego Biała. czy nie było t jakiegos przekrętu? on wygrał ale SB przegrał chyba za mało bimbru postawił albo coraz mniej osób jest łase na darmowy bimber albo bimber coraz gorszy.

146


obserwator ~obserwator (Gość)27.11.2014 22:51

~sul (Gość)przedwczoraj, 08:45
ja zadam tylko jedno pytanie Panie Baryła,
przeczytałam Pana ulotkę i proszę mi powiedzieć ILE pozyskał Pan pieniędzy z UE na inwestycje w naszej gminie? tego Pan w ulotce nie zamieścił.
nie pozyskał nic bo nie chciał byc nieuprzejmy wobec innych gmin. zeby cos uzyskac trzeba zrozumiec o co chodzi a t chyba z tym problem. chociaz podobno jest osoba w gminie zatrudniona po to zeby pisac wnioski do UE. ciekawe z czyjej jest rodziny ale chyba nie zastepcy gdyz te panie pisac nie umią.

134


mietek spod sklepu ~mietek spod sklepu (Gość)27.11.2014 23:04

[cytat="ja"][/cyt
hm nie dobrze ktoś przejrzał moje plany, pewno podsłuchali pod sklepem ale o tunelu pod pilica to nikt nie pomyślał połączę tarczyńską z placem straży, he to jest pomysł

58


wow ~wow (Gość)27.11.2014 23:15

Ciekawy jestem czy tak wszyscy pchali by się na te stołki gdyby wynagrodzenie było jak średnia krajowa, fajnie zarabiać kilkadziesiąt tysięcy, a tak swoją drogą to zobaczycie zaangażowani ludzie w wybory że już po to i tak będzie tak samo bo Polak zawsze mądry po szkodzie!!!!!!!!

75


mieszkaniec gmny ~mieszkaniec gmny (Gość)28.11.2014 00:05

"prawy" napisał(a):
i każdy radny z jego ekipy wcisnął kogoś z najbliższej rodziny


Uważaj co mówisz bo nie każdy radny w ciągu 12 lat kogoś zatrudnił,to są pomówienia!

611


ten ~ten (Gość)28.11.2014 00:20

SB wysyła swoich ludzi na każde spotkanie WO i tak w Kurnędzu był i zarzucał dziwnymi pytaniami WO pan Olczyk(taki łysy)który siedział po prawej stronie tak wiernie przy SB w dn.23.11. SB musi mieć wywiad jakie są nastroje. Ale co cieszy że kandydat WO potrafił odpowiedzieć na każde jego pytanie i nie było yyyy,no eee,yyy

166


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat