metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
pole ~pole (Gość)28.11.2014 04:17

Naprawdę ręce opadają co ten S.Baryła opowiada za brednie.Pytany o wizję przyszłości gminy ględzi o roku 2002.Wyraźnie nie rozumie słowa "wizja" ani w ogóle prostego pytania.Poza tym, że de facto nie ma żadnej wizji.Nie rozumie słowa "strategia", której nie zrealizował.W.Ostrowski odpowiedział konkretnie na jego pytanie, a ten w kółko się pyta "jak pan to zrobi". Opanowany jest bardzo W.Ostrowski, tylko podziwiać.S.Baryła z gawędziarza "yyyy....eeeee.." natychmiast przeszedł do ataku, bezczelnej prowokacji, publicznego plotowania.Ktoś mu doniósł, coś słyszał, wie i nie wie.Jaki obciach!Niech już SB lepiej nic nie mówi, bo to już nie jest śmieszne, to jest tragiczne.To prawda,już nie tylko Polska śmieje się z nas, ale Europa.Młodzi ludzie, którzy musieli wyjechać "za chlebem" z Sulejowa, za granicą są w szoku po usłyszeniu tych wszystkich bredni, które rozsiewa S.Baryła.Nikt rozsądny nie uwierzy żadnym oświadczeniom, odcinaniem się od Pacha czy kobiety-kameleona, która sama nie może ustalić swojego nazwiska, zastraszanie kogokolwiek przez W.Ostrowskiego.Nie zdziwię się, jak strażacy z Sulejowa zaczną mówić w poniedziałek to co między wierszami już powiedział SB.Zrobił ze strażaków maluczkich skarżypytów, co to niby do pana swego po ratunek polecieli, bo ich "Ostrowski straszy", ale kino.A nie dostali czasem prikazu, żeby nie udostępniać sali Ostrowskiemu i drugi prikaz "zdawania raportu i dorabiania ideologii"? Przez 12 lat zdążyliśmy poznać metody S.Baryły.Chyba już nikt nie jest ślepy i głuchy, jak sobie wyobraża S.Baryła,żeby nie widzieć wykorzystywania swojej władzy, manipulowania ludźmi dla własnych celów i korzyści, dla własnej rodziny i świty.Dbanie o rodzinę to obowiązek, ale nie w ten sposób.Niech nie robi z siebie męczennika pod hasłem "kochani sulejowianie pomóżcie". Jaki nagle zakochany się zrobił,a przez 12 lat miał sulejowian za baranków na rzeź.Straszne, obrzydliwe, upokarzające , wstrętne.Sposób prowadzenia swojej kampanii poniżej wszelkiej krytyki, zero szacunku dla ludzi,jeden wielki kłam, prymitywizm i cynizm.Czy to jest godne, jakby nie było, jeszcze burmistrza? Tak na marginesie dodam, że mój syn jest strażakiem i z żalem powiedział tylko "to niewiarygodne, ależ byłem naiwny, wstyd mi za burmistrza, za jego słowa pod naszym adresem". Właściwie już był, bo nie chce być narzędziem manipulacji burmistrza, który plami honor strażaka.
W.Ostrowski dla nas jest jedyną szansą na zmiany, na rozwój, na przyszłość.Nie chcę tu wypisywać peanów, bo pewnie nawet tak bardzo szanowany człowiek, tego by sobie nie życzył.Niemniej jedno podkreślę, co powinno cechować osobę publiczną, szczególnie kandydata na burmistrza.W.Ostrowski jest otwarty na dialog, szanuje siebie i ludzi w przeciwieństwie do S.Baryły.Dla mnie to już BOHATER!!!!!Potrafił dotrzeć uczciwością,skromnością mimo niewątpliwej inteligencji, do ludzi, obudzić ludzi, którzy tkwili przez tyle lat jakby w letargu.Zwróćcie uwagę, kto ma wątpliwości,że w swoich wystąpieniach, rozmowach z ludźmi, W. Ostrowski używa "my", rzadko "ja". Nie uważa się za Boga, jak to robi S.Baryła.Wierzę,że poza świtą słusznie spanikowanego S.Baryły wszyscy zagłosują na W.Ostrowskiego i nie będziemy się wstydzić swojego pochodzenia.Zasługujemy na to, żeby zacząć żyć godnie, co nam odebrały 12-letnie "rządy". O 12 lat za długo, ale lepiej teraz niż wcale.Panie Ostrowski dla nas już pan jest burmistrzem!Pozdrawiam mądrych i odważnych ludzi, których jest zdecydowana większość w naszej gminie wołającej o ratunek, bo już tonie, a jest co ratować.Współczuję niezdecydowanym, pieniaczom typu "luzik"-osobowość równa S. Baryle.Dylematy ludzka rzecz, ten ich nie nie ma kto wyznaje zasady przegiętego luzu i ignorancji.Życzę powodzenia w rozwiązaniu dylematu, niech zwycięży rozsądek i intuicja.Głosujemy na naszą przyszłość.Nie dzielmy się, bo to spowoduje, że wkrótce znikniemy całkowicie w niesławie i pozostanie po Sulejowie tylko "Ludzie ludziom zgotowali taki los" .W.Ostrowski jest dla nas ogromną i jedyną szansą na zmianę kierunku, ruszenia stagnacji, otwiera nam drzwi do lepszego jutra.A bożek "luzik" niech sobie poda rąsię z identycznym sobie SB i pójdą do lamusa.Jeden zaśmieca portal, drugi nas, gminę Sulejów.
Jesteśmy z Panem, Panie Ostrowski! Pozdrawiamy!

178


gość 2 ~gość 2 (Gość)28.11.2014 06:52

Byłem na spotkaniu w Kurnędzu, masakra. Pan Ostrowski nie powiedział nic konkretnego. Przywiózł swoich ludzi z Sulejowa, którzy robili zamieszanie. A na zabraniu może być każdy nawet ten łysy.

918


osrotski ~osrotski (Gość)28.11.2014 06:58

Panie Stasku pełna mobilizacja i damy radę:)potrzeba tylko zmotywowac wyborców bo sa zafascynowani kolejka linową i aklaparkiem

815


mendaa ~mendaa (Gość)28.11.2014 07:02

"gosc-2" napisał(a):


tak oni się nakręcaja na tych spotkaniach i zero konkretów liczę że pan Stasiek ponownie wygra i będzie spokój a nie fiu bzdziu

717


henryk kannia ~henryk kannia (Gość)28.11.2014 07:08

Panie Staśku potrzebujemy tylko dobrej frekwencji a wygramy na Białą może pan liczyć 100% damy radę do zobaczenia 1.12 w fotelu pan bedzie siedzial swoim :)

817


AJ ~AJ (Gość)28.11.2014 07:19

Opór do Baryły tak wielki, że ludzie drą i palą jego listy, ulotki i gazetki bez ich czytania bo nie chcą się truć. Niech już SB siedzi w tym swoim domu w Dąbrowie n. Czarną, a nam da wolność. A tak nawiasem wyszykował sobie tam dom bo ma naszej upadającej gminy dosyć ? Więc gdzie płaci podatki w naszej gminie, gdzie płacimy mu ciężkie pieniądze czy w Dąbrowie ? BARYŁA MUSI ODEJŚĆ !!

217


miśka ~miśka (Gość)28.11.2014 07:47

Pan SB zaczął papugować i wychodzi do ludzi!!!Czyżby nie za późno????W Sulejowie z daleka podaje rękę czy zna czy nie zna,po prostu kultura po 12 latach.Ja się pytam gdzie był do tej pory???W Urzędzie też przyjmował od niechcenia,z wielką łaską,a na koniec "co ja mogę".

197


poltyk ~poltyk (Gość)28.11.2014 08:12

Panie Stasiu damy radę kampania nienawisci trwa dalej te lby sie bardzo nakrecaja

816


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat