metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
prawy ~prawy (Gość)27.11.2014 20:47

A tak nawiasem mówiąc jak czytam tą krytykę pod adresem WO to mam wrażenie że piszą ją pracownicy urzędu lub osoby które osobiście skorzystały na dobrodziejstwie SB w postaci załatwienia pracy,umorzonego podatku czy innych dobrodziejstw Stacha. Ale spójrzcie sobie jak zapuścił miasto przez tyle lat i nawet słówka nie piszecie że zatrudnił swoją żonę z pensją za 3000zł (na pół etetu) że jego z-ca J.A. zatrudnił swoje córki i żonę w szkole i każdy radny z jego ekipy wcisnął kogoś z najbliższej rodziny. A gdzie są jakieś zasady moralne kiedy nasza gmina jest na 1 miejscu w bezrobociu. Tu się wykażcie osiągnięciami Stacha i jego ekipy chwalcie jego osiągnięcia że urząd gminy to jedna wielka rodzina. I tak was to wszysto teraz boli że ktoś może wam tą rodzinę rozwalić.Prawdziwego faceta poznaje się nie po tym jak zaczyna ale jak kończy. Stachu kończy kiepsko bo przestał kontrolować to co dzieje się w jego królestwie więc to już musi być koniec. Przeciwnikom WO radzę posłuchać jego dialogu na zebraniach z mieszkańcami. Każde pytanie rozumie i potrafi sam na nie odpowiedzieć a SB musi mieć swych pracowników jak by nie bardzo wiedział o co go pytają.Na pewno się już chłop wypalił więc powinien iść już na emeryturę.

157


wm ~wm (Gość)27.11.2014 20:55

Luzik na burmistrza! Co tam - na premiera! Taki geniusz się w Sulejowie marnuje! Wyjdź z budy na epiotrkowie i pokaż, co potrafisz, poza tchórzliwym ujadaniem.

142


karas ~karas (Gość)27.11.2014 20:55

przeraza mnie bezwzglednosc i brudna niemerytoryczna kampania WO Stan dasz radę potrzeba tylko mobilizacji kontynuacji i doświadczenia któe masz i będzie ok

614


kamil ~kamil (Gość)27.11.2014 21:01

panie Wojtku słuchałem sie dzisiaj w Kurnędzu i powiem profesorek z pana ok ale nie burmistrz

616


OBIwatel ~OBIwatel (Gość)27.11.2014 21:17

Już widać ,że będzie zmiana warty :-); Pijaczki i pseudo ochotnicy nie wystarczą ;Mieszkańcy chcą mieć uczciwego i godnego Gospodarza WO.

153


normalny ~normalny (Gość)27.11.2014 21:23

Ludzie czytając jak zajadle obrzucacie się epitetami to powiem wam jedno, że w przyrodzie wszystko przemija i za cztery lata zmienicie zdanie na temat WO jeżeli naprawdę podoła temu co mówi i coś się zmieni.I dzisiejsi zwolennicy SB też nie będą już pamiętali że byli tacy stanowczy w jego obronie. Trzeba dać szansę drugiemu aby zobaczyć różnicę tym bardziej że teraz nie jesteśmy rozwiniętym pięknym miastem tylko wsią. Ma rację WO bo pokażcie gdzie można iść na plażę w Sulejowie jak wokół krzaki.Kiedyś sklepiki żyły z turystów latem a dziś? Kiedyś byliśmy gminą rolniczo-turystyczną a dziś tylko rolniczą. Czyli się cofamy kiedy inni się szybko rozwijają korzystając ze środków unijnych. Dajcie szansę nowemu człowiekowi się sprawdzić a gdy zawiedzie to za 4 lata i jego zmienicie. Czytając mam wrażenie że młodzi chcą tych zmian, bo co mają za przyszłość za rządów SB. Nie stać ich na kupowanie za 10tyś zł miejsca pracy w urzędzie kiedy mają fachowe wykształcenie. Cieszy że nareszcie młodzi garną się do zmian i ja ich popieram.

132


Bil ~Bil (Gość)27.11.2014 21:40

"luzik" napisał(a):
23 listopada stękał i kwękał bez składu


Jak pijesz luzik to nie pisz . 23 Ostrowskiego nie było na spotkaniu, a stękał twój burmistrz.


"luzik" napisał(a):
Gdybyście prowadzili kampanię w sposób rzeczowy i przyzwoity,


Luzik dla ciebie ktoś z innej opcji niż SLD nigdy nie będzie dobrze prowadził kampanii więc nie ściemniaj.

151


Bela ~Bela (Gość)27.11.2014 21:45

"prawy" napisał(a):
A gdzie są jakieś zasady moralne kiedy nasza gmina jest na 1 miejscu w bezrobociu. Tu się wykażcie osiągnięciami


Oj czepiasz się przecież walczą 12 lat z bezrobociem w swoich rodzinach i rodzinach pociotków rozdymając urząd i jednostki podległe.

172


ja ~ja (Gość)27.11.2014 21:51

"luzik" napisał(a):

Brak argumentów tylko wyzwiska? Denerwuje cię, że ktoś napisał część prawdy o rządach pana SB. Prawda w oczy kole.

153


z osiedla ~z osiedla (Gość)27.11.2014 22:12

Zajeb..y list do mieszkańców Podklasztorza wystosował burmistrz. Kupa śmiechu i bzdetów. Jak się czyta to przypomina się przemówienie Jaruzelskiego z 13 grudnia 1981r. Pisze o jakiś oponentach, którzy chcą przejąć władzę, rzucają mu kłody pod nogi i namącili wszystkim w głowach. Jak będzie burmistrzem to będziemy dumni. Czy oni faktycznie nas mieszkańców mają za idiotów ?

163


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat