metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
p ~p (Gość)24.11.2014 07:58

"-atari" napisał(a):
Zastanawia me fakt, że Pani Kasia zrzekła się wygranej na radną powiatu na rzecz Pana Michalczyka (ja oddałem na Panią głos a nie na tego Pana).


Nie zrzekła się wygranej, dostała mniej głosów od Michalczyka. Wczorajsze spotkanie to był gwóźdź do trumny Baryły w Sulejowie. Jego jedyną nadzieją jest beton na wioskach, ale i tam już dokonuje się podział. Radni czekają na rozwój wypadków, aby przyłączyć się do zwycięzcy. Wczoraj żenujący był cukierkowy występ nowego radnego, który wszystkich "kochał"! Ludzie na sali twierdzili co innego. A ta krzykliwa była radna niech ma pretensje o swój chodnik do kliki PSL-SLD z powiatu. Szybko zmiękła :)

168


majcher ~majcher (Gość)24.11.2014 07:59

ale wyswietlen tego artykułu masakra:)Sb rulez

210


prąd ~prąd (Gość)24.11.2014 08:15

"p" napisał(a):
Wczoraj żenujący był cukierkowy występ nowego radnego,

Musisz mu wybaczyć. On zawsze z prądem, a teraz nie wie do końca jeszcze, w którą stronę ten prąd płynie. 1 grudnia popłynie w odpowiednim kierunku.

155


gosc3334 ~gosc3334 (Gość)24.11.2014 08:27

"uczestnik" napisał(a):


radny Ciapała w górach, na ciepłych źródłach odreagowywuje stres przedwyborczy i świętuje wygraną ze swoimi poplecznikami

134


zastanów się ... ~zastanów się ... (Gość)24.11.2014 08:28

"p" napisał(a):
Wczoraj żenujący był cukierkowy występ nowego radnego, który wszystkich "kochał"! Ludzie na sali twierdzili co innego

Ja też tam byłam, i stwierdzam wprost przeciwnie co do Twojego wpisu. Musisz być mocno zfrustrowaną osobą, że nikt Ci się nie podoba, może kandydowałaś /eś/ i się nie udało.Coś w tym jest.

711


kaprys ~kaprys (Gość)24.11.2014 08:57

panią Anie chcieli najechać:):):)hehe kto taki?? ona chyba więcej zmyśla:):)

99


p ~p (Gość)24.11.2014 08:57

"zastanow-sie-..." napisał(a):
Ja też tam byłam, i stwierdzam wprost przeciwnie co do Twojego wpisu. Musisz być mocno zfrustrowaną osobą, że nikt Ci się nie podoba, może kandydowałaś /eś/ i się nie udało.Coś w tym jest.


Nie jestem sfrustrowany, o posadę się nie starałem. Tego pana widziałem wczoraj po raz pierwszy. Od razu było widać jego fałsz, maskowany wszechobecnym "kochajmy się wszyscy". To zapewne taki typowy "pływak", który, w zależności od okoliczności zawsze znajdzie się przy korytku. A może chciałby zostać przewodniczącym Rady Miasta? Mylę się?

122


Sonny Boy Williamson ~Sonny Boy Williamson (Gość)24.11.2014 08:58

"J23" napisał(a):
Przy okazji dowiedzieliśmy się, że przy oczyszczalni ścieków zafundowano nam kolejny śmietnik. Kiedyś ta gmina słynna była z powodu turystyki, a obecnie z powodu śmietników.


Proszę Cię bardzo - napisz co tam powstało na tej oczyszczalni.
A co do śmietników, to masz rację - powstają w naszej gminie, ale też w powiecie, bo jak ludzie głosują na PSL i tego Pana, który jest/był starostą, to ... szkoda gadać. Teraz to dopiero nam PSLowcy pokażą.

134


J23 ~J23 (Gość)24.11.2014 09:19

"Sonny-Boy-Williamson" napisał(a):
Teraz to dopiero nam PSLowcy pokażą.

Spokojnie przecież mamy 2 radnych z PSL to przecież nie będą przeciwko swojej gminie.

"Sonny-Boy-Williamson" napisał(a):
napisz co tam powstało


Proponuję zorganizować dni otwarte na oczyszczalni wzorem drzwi otwartych na Wapiennikach i wszyscy sobie dokładnie wtedy obejrzymy.

112


CZYTELNIK ~CZYTELNIK (Gość)24.11.2014 09:27

Zgoda buduje, fajne zdjęcia tu są.
https://www.facebook.com/KWWCzasNaZmiany?fref=ts

83


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat