metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Sonny Boy Williamson ~Sonny Boy Williamson (Gość)24.11.2014 10:17

"J23" napisał(a):
Spokojnie przecież mamy 2 radnych z PSL to przecież nie będą przeciwko swojej gminie.


Oby tylko punkt (ich) widzenia nie zależał od (ich) punktu siedzenia.

82


xyz ~xyz (Gość)24.11.2014 11:40

Nie rozumiem jak wam nie wstyd jest tak oczerniac drugiego czlowieka kimkolwiek by on nie był. Jaka z tego satysfakcja?!

132


Katarzyna Miśkiewicz ~Katarzyna Miśkiewicz (Gość)24.11.2014 11:47

Szanowni Państwo, pragnę sprostować krążące plotki iż zrzekłam się mandatu do Rady Powiatu na rzecz Pana Tomasza Michalczyka. Jest to NIEPRAWDA, gdyż według nieoficjalnych wyników podano plotkę iż uzyskałam ten mandat a w dniu następnym zabrakło mi kilku głosów. Nie ma jeszcze oficjalnych wyników i trudno jest mi się do nich odnieść. Nie wiem też kto miał interes w tym aby taką nieprawdziwą informację upublicznić? Dziękuję za wszystkie oddane na mnie głosy i zrobię wszystko aby nie zawieść zaufania. Nadal będę uczciwie pracować dla dobra mieszkańców naszego miasta i gminy. Proszę abyście Państwo wzięli udział w II turze wyborów i oddali głos na zmiany, które są konieczne.

2214


Mila ~Mila (Gość)24.11.2014 11:54

"xyz" napisał(a):
jak wam nie wstyd jest tak oczerniac drugiego czlowieka kimkolwiek by on nie był. Jaka z tego satysfakcja?!

Bardzo słusznie. Zarzucić całą gminę paszkwilami na nowego burmistrza Wojciecha Ostrowskiego to nie ma na to słów !!!!

186


no nie !!!!! ~no nie !!!!! (Gość)24.11.2014 13:25

"Katarzyna-Miskiewicz" napisał(a):
Dziękuję za wszystkie oddane na mnie głosy i zrobię wszystko aby nie zawieść zaufania. Nadal będę uczciwie pracować dla dobra mieszkańców naszego miasta i gminy.

Od kiedy się Pani stała taką działaczką.Nikt nie słyszał o Pani wcześniej. Została Pani wymyślona na potrzebę wyborów i nic więcej.Ot mi działaczka od siedmiu boleści. Proszę o konkrety o swoim działaniu, a nie wypisywaniu bzdur. Wybory się skończyły i do roboty trzeba iść, a nie wchodzić w układy dla ciepełka.

1316


Baran ~Baran (Gość)24.11.2014 13:47

Ponownie nie wytrzymałem.Jak chcecie opluwać ludzi to miejcie odwagę się podpisać .Wszystko można zmienić żonę też ,ale czy będzie lepiej to czas pokaże.Jak się czuje autor podpisany Atari?.Teraz widać ile w tym jest prawdy , brak kultury i fałsz .Opluwacie pana B i całą radę.Dziwicie się ,że nie poszli.Nie wszyscy lubią ujadanie szakali.Z tego co piszecie ,to brak kultury u zwolenników tych zmian.Byłem raz jedyny raz na sesji rady i miałem pecha ,bo wkroczył pan O. z transparentem i nie można było usłyszeć własnych myśli. Tak zaczął kampanię pan O. W dalszym ciągu nie wiem na kogo głosować.Jak ma wyglądać praca nowych władz gminy tak jak te wszystkie wpisy to ja głosuję na pana B. bo chociaż było grzecznie.

819


mieszkaniec ~mieszkaniec (Gość)24.11.2014 13:54

to czy ostrowski będzie OK czy nie ,to element wtórny ,ważne to że społeczenstwo się OBUDZIŁO ,to że były nieprawidłowości to chyba nikt nie NEGUJE ,ci co widzieli więcej jak TYLKO sulejów ,wiedzą i widzą MARAZM i brak gospodarza ,ci co znają ,widzą KUMOTERSTWO I KOLESIOSTWO ,to jest koniec sb

197


strażak sam ~strażak sam (Gość)24.11.2014 14:01

"Baran" napisał(a):
Ponownie nie wytrzymałem.Jak chcecie opluwać ludzi to miejcie odwagę się podpisać .Wszystko można zmienić żonę też ,ale czy będzie lepiej to czas pokaże.Jak się czuje autor podpisany Atari?.Teraz widać ile w tym jest prawdy , brak kultury i fałsz .Opluwacie pana B i całą radę.Dziwicie się ,że nie poszli.Nie wszyscy lubią ujadanie szakali.Z tego co piszecie ,to brak kultury u zwolenników tych zmian.Byłem raz jedyny raz na sesji rady i miałem pecha ,bo wkroczył pan O. z transparentem i nie można było usłyszeć własnych myśli. Tak zaczął kampanię pan O. W dalszym ciągu nie wiem na kogo głosować.Jak ma wyglądać praca nowych władz gminy tak jak te wszystkie wpisy to ja głosuję na pana B. bo chociaż było grzecznie.


tak, masz rację grzecznie robił nas w balona ze swoją świtą,
jeśli lubisz poklepywanie po plecach, a za plecami co innego, głosuj na SB
ja tego nie toleruję, bo czas komunizmu mi się przypomina..
pozdrawiam

167


anty ostr ~anty ostr (Gość)24.11.2014 14:17

witam już wystarczy ze 3 oszolomów się do rady doastało dlatego normalne jest aby stanislaw pozostal w opozycji do rady kazdy to wie gruszki na wierzbie to moga w za 4 lata obiecywac stasiu dokoncz dzielo

916


lojalny ~lojalny (Gość)24.11.2014 14:21

ludzie czytający nie dajcie się omamić dostałem się pierwszy raz do rady ale wiem że WO to oszołom niestety

919


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat