metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
luzik luzikranga23.11.2014 19:53

"Sonny-Boy-Williamson" napisał(a):
Przepraszam, a co chce Pan przez to powiedzieć?


Rusz głową, a może coś wymyślisz. Nie sądzisz chyba, że dla igrzysk i zabawy paru nawiedzonych - albo i wichrzycieli - publicznie przekroczę granicę, której nawet w zaciszu domowym przekraczać mi nie wypada.

210


kierda ~kierda (Gość)23.11.2014 19:56

Stanisław zrobił krok do reelekcj.tak trzymaj głosuje na cb Stasiu

1115


Sonny Boy Williamson ~Sonny Boy Williamson (Gość)23.11.2014 20:08

"luzik" napisał(a):
Rusz głową, a może coś wymyślisz. Nie sądzisz chyba, że dla igrzysk i zabawy paru nawiedzonych - albo i wichrzycieli - publicznie przekroczę granicę, której nawet w zaciszu domowym przekraczać mi nie wypada.


Czyli odpowiedź jak zawsze od Pana Luzika. Nic się nie zmieniło...
Rzucamy sugestię, a potem opryskliwie odpowiadamy na uprzejmą prośbę o sprecyzowanie.
Po co więc Pan napisał swoją poprzednią wypowiedź, Panie Luzik? Czy przypadkiem nie po to, żeby właśnie "zamieszać" i zrobić igrzyska?

53


Benek ~Benek (Gość)23.11.2014 20:24

[cytat="Piotr.Covianin" Ile ci płacą za takie wpisy i kto ? Odpowiem ci tak. Obecny burmistrz ze szkołą średnią rolniczą jest dla ciebie widać przykładem wybitnego działacza samorządowego to gratuluję. Obecny burmistrz prowadził z mizernym sukcesem sklepik spożywczy. Takimi wpisami czy innymi paszkwilami na Ostrowskiego nic już nie zmienicie społeczeństwo chce postawić na nowego człowieka. I jeszcze jedno burmistrz sam wszystkiego nie robi. Musi mieć do tego ludzi wykształconych i kreatywnych obok siebie. Jakimi otoczył się obecny to cała gmina huczy.

164


sul ~sul (Gość)23.11.2014 20:29

ja nie wiem, co chcieli zdziałać tym spotkaniem, utwierdzili mnie tylko w przekonaniu że tydzień temu wybór WO był słuszny...

177


sulejowianka ~sulejowianka (Gość)23.11.2014 20:57

"mutsr" napisał(a):

Całkowita porażka SB, Mazur uciekł.

165


strażak sam ~strażak sam (Gość)23.11.2014 20:58

"luzik" napisał(a):
Rusz głową, a może coś wymyślisz. Nie sądzisz chyba, że dla igrzysk i zabawy paru nawiedzonych - albo i wichrzycieli - publicznie przekroczę granicę, której nawet w zaciszu domowym przekraczać mi nie wypada.


uważam, że przekroczyłeś wszelkie granice, ale cóż, w panice robi się różne głupoty, co widać w twoich postach

91


wyborca ~wyborca (Gość)23.11.2014 21:09

podziwiam Pana Stanisława za wyrozumiałość, cierpliwość i stalowe nerwy podczas spotkania z tym jazgoczącym i pełnym nienawiści tłumem; trzymam za Pana kciuki i myślę że do niedzieli jeszcze niektórzy się obudzą!!!!!!!

1315


lusia ~lusia (Gość)23.11.2014 21:49

~koleżanka lusi (Gość)
23 godziny temu, 22:46
koleżanka lusi napisała:
Moja droga koleżanko.Twoja siostra przekazuje ci nie prawdziwe i nie aktualne wiadomości na temat zatrudnienia pani F w gimnazjum w Przygłowie , bo chyba sama zamierza cię wyprzedzić w biegu po stołek na zaszczytnym etacie konserwatora powierzchni płaskich -sprzątaczki. Po pierwsze to ja nie mam siostry i jaka z Ciebie moja koleżanka?Masz złe info i nie oceniaj mnie jak mnie nie znasz,a tak w ogóle to żadna praca nie hańbi i każda jest potrzebna zarówno dla tych wykształconych jak i zwykłych robotników i nie obrażaj tu ludzi wykonujących taką ciężką pracę!!!!!!!!!Ja i nie tylko ja mówię o tym w okolicy!!!!!!

72


Piotr.Covianin Piotr.Covianinranga23.11.2014 22:01

"Sonny-Boy-Williamson" napisał(a):
Czy w obecnym ustroju bez poparcia "politycznego" i idących za tym "preferencji" i przywilejów (jak np. umorzenia podatkowe czy też informacja z pierwszej ręki(tzw. insiderzy)), łatwo jest się utrzymać na rynku i UCZCIWIE prowadzić działalność, ponosząc (płacąc) wszystkie zobowiązania? Postawię hipotezę, a może nawet tezę, że jest to MAŁO PRAWDOPODOBNE. Dlaczego? Bo przegrasz konkurencję z tymi, którzy takie preferencje mają.
Analogiczne pytanie postawię w kwestii pracy w szkole. Czy wielu pracujących w szkole faktycznie pracuje tam z powodu swych wyjątkowych kwalifikacji czy kompetencji??? Jakie jest kryterium?


a jakie są fakty?

45


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat