metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
kaczaj ~kaczaj (Gość)20.11.2014 12:46

no końcu coś się ruszyło do boju WO!

126


xxx ~xxx (Gość)20.11.2014 19:35

Tytaj. Ty chyba też miałeś pod górkę. A może cię Andrzejczykowa uczyła. Piszemy zatrudnienie.

120


XXmen ~XXmen (Gość)20.11.2014 19:49

Zmiany w tej nieudolnej polityce Pana B..i Pana A... są konieczne!!! Dość zatrudniania żon, córek, synów i znajomych!!! Najwyższy czas, aby ktoś raczył dostrzec problemy przeciętnego "Wiśniewskiego" i wyciągnął do niego ręce a nie tylko je rozkładał i mówił: " O jojoj nic Pani/ Panu na to nie poradzę!!! Jestem przekonany, że wszyscy, którzy oddali swoje głosy Pani M... w drugiej turze oddadzą je Panu W..., a wtedy miejmy nadzieję, że spacerom po sklepach i targowisku w godzinach pracy ktoś powie S T O P

208


lusia ~lusia (Gość)20.11.2014 21:19

No tak,popieram XXmena,bo tak na logikę w której pracy można robić sobie zakupy w godzinach kiedy trzeba przyjmować interesantów?Tylko w Urzędzie Miasta,Opiece Społ.,komunalce...ludzie to widzą i trzeba z tym skończyć.Do szkoły w Przygłowie też 3m-ce temu dostała się do pracy żona pana radnego F....,chociaż moje CV i nie tylko moje leży u Pani Dyrektor(ale przecież ona nie ma nic do gadki)i w BOJO(a tam może już dawno w niszczarce,bo nie mam znajomości i poparcia).Błagam ludzie wybierzcie zmiany,ja oczekuję więcej uczciwości i sprawiedliwości...A tak w ogóle to na spotkanie z panem Baryłą na pewno przyjdę i oczekuję odpowiedzi na kilka moich pytań.Do zobaczenia w niedzielę 23.11 o godz.16.

195


zapytanie ~zapytanie (Gość)20.11.2014 22:10

Czy ktoś wie jak można zapisać się do ekipy urzędującego ? Pokłóciłem się z kobietą i chcę jej narobić wstydu i obciachu na całe miasto.

162


z ~z (Gość)20.11.2014 22:33

"Rodeo" napisał(a):
SB jest cieniutki jak Polsilwer ale WO to klasa sama w sobie nigdy nic nie doprowadził do końca. Każdy kto z nim robił jakieś interesy wie o czym piszę. Bajer to podstawa interesu. Buzia się nie zamyka, fajny gość do gadki i nigdy niczemu nie był winien. Dokąd będzie miał wroga, na którego będzie mógł zganiać swoje niepowodzenia i tak długo jak naiwniacy będą mu wierzyć, tak długo będzie na górze. Za co się nie weźmie idzie na dno. Smutny los gminy przed nami.

Super nareszcie piszecie prawdę !!!!!

1111


x ~x (Gość)20.11.2014 22:48

"tytaj" napisał(a):

kwalifikacje odpowiednie skoro znajdują zatrudnienie..

33


karzeł ~karzeł (Gość)21.11.2014 00:52

szkoda tylko że nie udało się wymienic reszty rady bo te ciapaly to tylko wstyd przynosily- to cel na wybory za 4 lata

164


czelentano ~czelentano (Gość)21.11.2014 00:58

SB się odgryza na fejsie:)dramat

1011


manius ~manius (Gość)21.11.2014 01:04

a gdzie ten wlasciciel ziemski majchrowski sie pytam?:)

153


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat