metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
SPP ~SPP (Gość)21.11.2014 06:42

"lusia" napisał(a):
ludzie to widzą i trzeba z tym skończyć.Do szkoły w Przygłowie też 3m-ce temu dostała się do pracy żona pana radnego F....,chociaż moje CV i nie tylko moje leży u Pani Dyrektor(ale przecież ona nie ma nic do gadki)i w BOJO(a tam może już dawno w niszczarce,bo

Sprawa Szkoły Podstawowej w Przygłowie trafiła już do prokuratury. Nie zapominajmy o jednym za szkoły odpowiada BURMISTRZ.Wszystko to co dzieje się w oświacie w gminie musi też trafić do mediów. Ludzie muszą do końca otworzyć oczy. Takich kwiatków jest wiele.

195


Realistka ~Realistka (Gość)21.11.2014 09:24

Pan Majchrowski to jeden z uczciwszych ludzi w tym mieście. I to ogromna strata dla rady gminy, że nie będzie w niej tego gościa. Trzymał zawsze rękę na pulsie i pomagał wszystkim , którzy się do niego zwrócili. Zrobił wiele dla szkół i innych instytucji. Był gwarancją uczciwości i gry fair. Nie widzę w radzie człowieka, który mógłby go godnie zastąpić na stanowisku przewodniczącego. Szkoda, że nie będzie radnym, ale wybór należy do ludzi.A jego sukcesy w życiu zawodowym powinny działać na jego korzyść, bo to znaczy, że facet zna się na rzeczy i umie zarządzać. Ale nasze społeczeństwo nie lubi ludzi sukcesu. Najbardziej krytykują nieudacznicy, którzy sami do niczego nigdy nie doszli.

1215


Kos ~Kos (Gość)21.11.2014 09:49

"Realistka" napisał(a):
Pan Majchrowski to jeden z uczciwszych ludzi w tym mieście.

A szczególnie nie chcąc widzieć rzeczy, które mu się zgłaszało. Gdzie nabyłaś tak wspaniałe różowe okulary. Przed laty wielu pokładało w nim nadzieje, ale się zawiodło i dlatego taki wynik. Uważam, że w pełni na to zasłużył.Jechał też na opinii świętej pamięci swojego Ojca, o którym wielu miało bardzo dobre zdanie i ja też. Zawiódł i dlatego taka ocena.

105


rodzic przygłowa ~rodzic przygłowa (Gość)21.11.2014 10:01

pani Dyrektor ze szkoły podstawowej w Przygłowie nie ma nic do powiedzenia w sprawie szkoły. Jedną już zamknęła. za wszystkie decyzje niewłaściwe obarcza urząd. Sama nie podejmie żadnej decyzji. Nie potrafi walczyć o szkołę. Oświata to jedna wielka sitwa

131


tak ~tak (Gość)21.11.2014 10:53

czy wasze dzieci ćwiczą na wf w szkole ? piłka dana i ,,,,pokopcie sobie ,ewentualnie porzucajcie ,ale KTO ma to dopilnować ? z małymi CHLUBNYMI wyjatkami /angielski .p MARZEC/ reszta edukacji pod zdechłym azorkiem ,dzieci idąc do technikum ,liceum muszą NADRABIAĆ zaległości ,,,

111


rodzic przygłowa ~rodzic przygłowa (Gość)21.11.2014 11:03

Nauczyciel W-F w spodniach dżinsowych, żakiecie lub w spódnicy?????. Tak tylko może być u NAS. Ludzie potrzeba zmian

121


komp ~komp (Gość)21.11.2014 11:26

jak sprawdziłem to 96 komentarzy negatywnych na p S.B WYCHODZI Z JEDNEGO IP komputera:):):)

611


koleś git ~koleś git (Gość)21.11.2014 11:51

A ja sprawdziłem! :-) 96 osób z urzędu to rodzina Baryły, Andrzejczyka, Majchrowskiego i Ciapala
!

176


Ja ~Ja (Gość)21.11.2014 11:53

Co do radnych to niech ktos idzie na sesje do mok , i zostanie troche duzej po zobaczy co sie dzieje imprezki, picie z p.dyrektor na czele a potem w samochod i jazda pod wplywem a policja spi wiem to bo widzialem na Wlasne oczy tak sie bawia nasi radni po stresujacej pracy

145


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat