metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Renia ~Renia (Gość)21.11.2014 20:59

Cytuję:
~Rodeo (Gość)
Nadal wszystkich obrzucamy błotem a ja nadal nie wiem na kogo zagłosować? Na starego komucha, który dba o swoich, zamiast o miasto i gminę, czy na nieudacznika który ma super bajer i na tym kończą się jego zalety.


Rodeo masz zagwozdkę, głosuj na Millera i Ziobrę to powtórzą wybory :-)
Sulejowscy mężowie stanu komuch i nieudacznik, dałam Ci + :-))

43


Osa ~Osa (Gość)21.11.2014 21:09

Kąsać jest rzeczą ludzką.

50


luzik luzikranga21.11.2014 21:16

"kamil" napisał(a):
Pan Wojtek gminą Sulejów rządzić nie będzie, nawet jeśli wygra wybory. Rządzić będzie pewna nawiedzona kobita, która była już zatrudniona w urzędzie. Celowo użyłem określenia "zatrudniona", bo o jej "pracy" starsi pracownicy urzędu opowiadają niemal legendy. Nie wiadomo: śmiać się czy płakać!
To i tak bez znaczenia, bo program wyborczy Pana Wojtka to w większości zwykłe bzdurki oderwane od rzeczywistości. Chcecie się nabrać na niemal dziecinne kolorowanki z gazetki Pana Wojtka, to się nabierajcie.


Cóż za cymbał podpisuje mój tekst swoim imieniem? Chcesz dostać w ucho?
luzik 18.11.2014 19:24

Komentarz był edytowany przez autora: 21.11.2014 21:25

77


nie dla pieniędzy o nie ~nie dla pieniędzy o nie (Gość)21.11.2014 21:16

jak ktoś w radio powiedział - jedynym pracodawcą w tym grajdole jest urząd miasta - a wszyscy kandydują bo mają do podzielenia swoje cudowne jestestwo......... parujące mózgi...

61


maly ~maly (Gość)21.11.2014 21:39

Ostroski ma wygrac te wybory

412


twardy ~twardy (Gość)21.11.2014 22:56

będzie zabawa ,będzie się działo:)

72


ot to ~ot to (Gość)22.11.2014 00:23

"kamil" napisał(a):


Jeśli "starsi pracownicy urzędu opowiadają niemal legendy" to już świadczy o nich i u urzędzie.Od kiedy to pracownicy urzędu mają zajmować się opowiadaniem legend zamiast konkretną pracą? Faktem jest, że rzeczywiście zajmują się opowiadaniem legend i to nie tylko na temat niewygodnych dla nich byłych współpracowników, ale również na temat petentów.Kto raz był w urzędzie jako petent mógł za kilka godzin usłyszeć swój nowy życiorys autorstwa "starszych pracownic urzędu". Wypytywani byli inni petenci o szczegóły życia "sąsiada", czyli stawiani w roli potencjalnych konfidentów.Ta praktyka była nagminnie stosowana wobec zwykłych petentów.Dla tzw. góry owe legendy były bardzo istotne i w ten sposób koło się kręciło, a sprawa petenta była poza orbitą.W tym kawałku można się zgodzić z ~kamil.
Co do reszty tego dziecinnego wpisu odniosę się tak:
Program W. Ostrowskiego jest jasny, czytelny, a przede wszystkim trafia w potrzeby społeczne i realny.Jest to Program większości społeczności sulejowskiej, a nie fantazje z kosmosu, jakimi częstuje nas SB.W.Ostrowski będzie rządził gminą!Jeśli będą W.Ostrowskiemu pomagali nowi współpracownicy to tylko przemawia na korzyść nowego samorządu.Jest to człowiek bardzo komunikatywny i otwarty na współpracę, a nie słuchanie czy tworzenie "legend". W.Ostrowski słucha głosu ludu, a nie bajeczek w przeciwieństwie do SB.Był i jest autorytetem o mocnym kręgosłupie moralnym.Takiemu człowiekowi można zaufać.Moja liczna rodzina i przyjaciele głosują zdecydowanie na W.Ostrowskiego, czyli na jedyną szansę na zmiany na lepsze.

108


strażak sam ~strażak sam (Gość)22.11.2014 08:11

"maly-" napisał(a):
Ostroski ma wygrac te wybory


kto to jest Ostroski? nowy rodzaj wódki?

135


natychmiast !!!!!!! ~natychmiast !!!!!!! (Gość)22.11.2014 08:54

Panie Burmistrzu, jeżeli wygrasz wybory, to natychmiast musisz uporać się ze swoim zastępcą i dyrektorem MZK. Oni Cię dołują.Tu upatruj problemu. Powodzenia.

96


kamil ~kamil (Gość)22.11.2014 08:54

ostrowski wygra!!???
nie

58


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat