metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
ares1 ~ares1 (Gość)29.07.2013 15:21

"mala668" napisał(a):
Świetny pomysł-umiecie współpracować-macie sie ku sobie ares1[grypserka to moja specjalność!!!]


Również Cię gorąco pozdrawiam :)))

00


mala668 ~mala668 (Gość)29.07.2013 15:27

Ja ciebie też!Tylko nie Twojego kolegę [m]

"ares1" napisał(a):

00


tutaj tutajranga29.07.2013 15:34

"mala668" napisał(a):
grypserka to moja specjalność!!!]


Więc zhaltuj szamot.

00


>piotrkowianin< ~>piotrkowianin< (Gość)29.07.2013 15:42

Panie martens, mniej Pan odrobinę kultury i pisz Pan nazwisko Chojniak z wielkiej litery.

00


bob ~bob (Gość)29.07.2013 15:51

Ja mam tylko jedno pytanie. Jaką kreaturę (przepraszam kandydaturę) szykują w zamian. To miesza ciągle ta sama koteria rodem z RIG, chora z bezinteresownej nienawiści do wszystkich, nad którymi nie mają władzy i potrafiącymi się im przeciwstawić, nawet leciutko się z nich podśmiewując.
Gorzej - klęska tej koterii w referendum (na 1000%) daje Chojniakowi pewne zwycięstwa na 2 -3 kadencje do przodu. A może o to chodzi? Może tak należy patrzeć na ten cyrk, który się teraz odbywa? Kto to wie.

00


sklave sklaveranga29.07.2013 16:03

Panie prezydencie Chojniak nie martw się pan czarodziejka kula na dworcu PKP mówi, że następne wybory wygrasz pan bez problemu. Podobno dopóki kula się nie stoczy prezydenta będziemy mieli tego samego. Dlatego co niektórzy znamienici po mszy i komunii limuzynami zajeżdżają i patrzą i patrzą....
Był taki co pomiary nawet zlecił.
Wszak w historii już bywało że las pod zamek przyszedł.
Las mógł to i kula też sobie poradzi.
Panie Prezydencie, po raz pierwszy wydatki trybunalskiego grodu miały przekroczyć pół miliarda złotych. No i gdyby nie to PIO.....??? Przez nich banki teraz te 500 mln złotych zjedzą .
Foto:
Czarodziejska kula na dworcu PKP
http://sklave.manifo.com/foto-szopka

00


urzędnik ~urzędnik (Gość)29.07.2013 16:51

7-lat niszczenia i deptania ludzi dobiega końca!!!!!!

00


Luca ~Luca (Gość)29.07.2013 17:05

kto ma głowę na karku pozostanie i tak w domu :)
za Waldemara Uczciwego dziękujemy baaardzo, siara w chooy była na całą Polskę, jak rządził zza krat, jak ktoś chce powtórki, nich idzie na referendum, ale ja to zwyczajnie oleję , tak jak leję na Waldemara Uczciwego

00


POrządek ~POrządek (Gość)29.07.2013 17:16

Jak odwołają Chojniaka, to komisarz Hanna Gronkiewicz-Waltz, nadany przez premiera (po jej odwołaniu w Warszawie) przyjdzie do Piotrkowa i zrobi POrządek.

00


martens ~martens (Gość)29.07.2013 17:23

"Luca" napisał(a):
ale ja to zwyczajnie oleję , tak jak leję na Waldemara Uczciwego


tylko nie lej pod wiatr.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat