metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Ala ~Ala (Gość)29.07.2013 21:03

"sklave" napisał(a):

Śmieszne,ludzie wszystko łykną co im się wciśnie,ciekawe tylko skąd masz tak,,wiarygodne'' informacje?Pewnie od PIO?

00


tutaj tutajranga29.07.2013 21:21

Martens i Ty, bogu, macie rację. Nie wiem, doprawdy, co mną kieruje. Sadyzm jakiś, prawdopodobnie: troll żre dokładnie tyle i to, co mu daję.

00


Ona ~Ona (Gość)29.07.2013 21:21

"martens" napisał(a):

Czyżby? tylko asfalt jest odnawiany? to bardzo słaby wzrok posiadasz i radzę zapisać się wizytę do okulisty.

00


ep ~ep (Gość)29.07.2013 21:23

"mala668" napisał(a):
Końskiego łajna się najadłeś? Żryj dalej-smacznego!!!


masz koleżanko jednak coś z głową,a kultura osobista u Ciebie jest na europejskim poziomie.

00


Miro ~Miro (Gość)29.07.2013 21:41

"alka" napisał(a):

Nic nie ma wspólnego?To zapytaj tych,którzy prowadzą działalność a się zdziwisz albo i nie bo może piszesz tak celowo.

00


mala668 ~mala668 (Gość)29.07.2013 21:49

Propozycja moja:KWEJK.pl

"tutaj" napisał(a):

00


solar ~solar (Gość)29.07.2013 21:58

"Piotrkowianin09" napisał(a):

Jeżeli uważasz,że nic się nie zmienia to albo jesteś za młody żeby pamiętać albo do ładnego człowiek się szybko przyzwyczaja.Popatrz na zdjęcia z przed 10 lub 20 laty a zobaczysz jak wyglądał Piotrków,to przecież nie tak odległe czasy.Różnica jest kolosalna a najlepiej widzą i podziwiają przyjezdni.

00


Radek ~Radek (Gość)29.07.2013 22:00

Nie wybieram sie na referendum. Chojniak moze zadłużył miasto, jak kazdy prezydent w Polsce, ale ludzie... i kto ma zostac? Dziemdziora dla emertytów, czy Pampuch? To dopiero stworzenie boskie :) Albo Pol... cos może sprzeda, jak Piotrkowe? itp rzeczy, nie przesadzajmy Chojniak zrobil i robi dużo. Ci co nie mają zielonego pojecia o swoim mieście, to własnie wypowiadają się o odwołaniu, na czele z Gletkierową, następna, kótra nie wiem w ogole o co chodzi, ale podpisy za kase zbiera..

00


abcde ~abcde (Gość)29.07.2013 22:01

Sąsiedzie, masz rację."A ja, cała moja rodzina, moi znajomi i sąsiedzi NIE idziemy;))"
Ja też nie będę uczestniczył w tym referendum, Chojniak jest 2 kadencję, uważam że chłop sprawdza się na stanowisku.

00


Aśka ~Aśka (Gość)29.07.2013 22:02

"hheheeh" napisał(a):

Trzeba było się uczyć a nie mścić teraz,to jest bardzo płytkie.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat