metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
ares1 ~ares1 (Gość)29.07.2013 17:24

"Luca" napisał(a):
kto ma głowę na karku pozostanie i tak w domu :)


Czym bliżej jakichkolwiek wyborów politycy namawiaja żeby uczestniczyć w wyborach.Teraz jako pierwszy Pan Premier zachęca żeby do wyborów nie iść (referendum w Wawie) To jak to w końcu jest?!

"Luca" napisał(a):
za Waldemara Uczciwego dziękujemy baaardzo, siara w chooy była na całą Polskę, jak rządził zza krat, jak ktoś chce powtórki, nich idzie na referendum, ale ja to zwyczajnie oleję , tak jak leję na Waldemara Uczciwego


Chyba pomyliłeś obecną sytuacje w PT :)))

00


broda ~broda (Gość)29.07.2013 17:50

Głowa na karku czy raczej pustostan?

00


ciekawski ~ciekawski (Gość)29.07.2013 18:35

Obojętnie, kto będzie za prezydenta Chojniaka, gorzej już nie będzie. Nie dajmy, by ten dramat trwał nadal. Takiej beznadziejności w tym mieście nie było nigdy. Obecna ekipa przy władzy jest chamowata, arogancka, pelna buty. Czy w innym mieście Marek Krawczyński śmiałby wyjść jeszcze na ulicę? Ludzie by go wypędzili z urzędu. Ci ludzie nie mają żadnych uczuć wyższych.

00


atina ~atina (Gość)29.07.2013 18:36

"Panie Prezydencie Pan się nie boi bo cały Piotrków za Panem stoi"
Śmiać mi się tylko chce z tego całego PIO, bo kto ich na poważnie bierze:-)

00


misia ~misia (Gość)29.07.2013 18:39

Witam serdecznie wszystkich,
ja uważam, że to referendum jest potrzebne. Wy wszyscy tylko myślicie o kasie. Jesteście beznadziejni. Kasa to nie wszystko lecz bez niej nic nie da się zrobić. Ludzie opanujcie się. Jeśli nawet będziemy my musieli zapłacić za to referendum to po ile??? Ale pomyślcie o czym innym - chodzi przede wszystkim o to, że w naszym mieście nie ma miejsc pracy. W tym temacie nic się nie dzieje. A ja jestem osobą młodą, która ma wykształcenie a pracy niestety nie. Piotrków to nie miejsce dla ludzi młodych, nie ma w nim żadnej przyszłości. Miasto, w którym żyjemy - umiera. To miasto emerytów i rencistów. Dlatego pójdę na to referendum i zagłosuje na odwołanie p. Chojniaka z funkcji prezydenta. Nie sprawdził się i tyle. Ja nie przeczę, że odnowił miasto i remontuje budynki, ulice, itd. Uważam, że to nie wszystko i nie tylko na tym polega funkcja prezydenta miasta.

00


Nie gadać bzdur przynajmniej ~Nie gadać bzdur przynajmniej (Gość)29.07.2013 19:16

"alka" napisał(a):
Cóż rynek żyje bo pootwierały się tam fajne knajpy. Murek nie ma z tym na pewno nic wspólnego, chojniak raczej też nie. Dziury sia łata? Owszem przez ostatnie 3 tyg intensywnie... ciekawe, że zbiegło się to z zakończeniem zbierania podpisów przez pio...


Nie bądź zabawna - remontów nie przeprowadza się z dnia na dzień. Remontowana ulice robione są wedle harmonogramu ustalonego na wiele czasu przed zbieraniem podpisów. Ożywienie Rynku nie ma nic wspólnego z Chojniakiem? Ciekawe dlaczego za Pola, lub Matusewicza się nie otwierały? Czyżby Pan Pampuch nie miał wtedy pomysłów na rozwój miasta?

00


tutaj tutajranga29.07.2013 20:07

Nadal jestem zdania, żeby nie dawać dzieciom na pierwszą komunię komputera.

00


mala668 ~mala668 (Gość)29.07.2013 20:20

Może i racja,ale sam zacząłeś-nie ja!Mój syn już ma inne zainteresowania niż komputer.Pozdro dla wszystkich ojców w PT[cytat="tutaj"]

00


ares1 ~ares1 (Gość)29.07.2013 20:44

"tutaj" napisał(a):
Nadal jestem zdania, żeby nie dawać dzieciom na pierwszą komunię komputera.


Nie igraj z mala668 bo będziesz zaraz po martensie :)))

00


martens ~martens (Gość)29.07.2013 20:53

Ares,szkoda klawiszy na tak zryty łeb,zawsze mi powtarzano "nie ruszj gówna, bo zacznie śmierdzieć".
I tego się trzymam.
Zawsze trafi się jakiś trol,który zacznie się popisywać,niestety nie mamy na to wpływu.
Pozdrawiam.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat