metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Nie idę ~Nie idę (Gość)31.07.2013 06:53

"mis" napisał(a):

Co się dziwisz, demokracja jest. Każdy może nawoływać zgodnie ze swoim sumieniem. A tak na marginesie, skąd masz informacje o takim spotkaniu? Byłeś na nim, a teraz wynosisz?. To może zmień swój nick na bardziej adekwatny. Ja proponuję "kret".

00


Aga ~Aga (Gość)31.07.2013 08:21

"Hanna" napisał(a):

Bądź konsekwentna/ny. Na innych forach podpisujesz się zupełnie innymi nickami...:)

00


ares1 ~ares1 (Gość)31.07.2013 08:31

"koronograf" napisał(a):
Patrząc na zdjęcia i widząc kto stoi za referendum 15.09 ja i moja cała rodzin zostajemy w domu.


Czyli wg Ciebie teraz jest dobrze i sumiennie?!

00


Ewelina ~Ewelina (Gość)31.07.2013 16:20

Nie ide na referendum jak moja rodzina i znajomi, nie ma szans aby obłuda wygrała, juz przycwaniakowali, ze zebrali podpisy pod referendum, tylko szkoda, że pampuch sam nie wyskoczył zbierac te podpisy, tylko młodych łapali, co nie maja pojecia o co w tym chodzi

00


ares1 ~ares1 (Gość)31.07.2013 19:28

"Ewelina" napisał(a):
Nie ide na referendum jak moja rodzina i znajomi,


To razem ile osób? :)))

00


Ewelina ~Ewelina (Gość)31.07.2013 21:33

Sporo, nie marwt się ares :)

00


do p. "Agi" urzędniczki UM ~do p. "Agi" urzędniczki UM (Gość)31.07.2013 22:41

"Aga" napisał(a):
A może drogi inteligenciku wyprowadź się z tego miasta, bo ja nadal popieram Chojniaka i NIE idę na referendum.


Do tej tam całej Agi: Żałosne, na polecenie sekretarza, siedzieć tak na obu forach i wklepywać anty-PIO idiotyzmy! No, ale się pensję urzędasa bierze, to się klepie!

00


Aga ~Aga (Gość)01.08.2013 09:04

"do-p.-quot;Agiquot;-urzedniczki-UM" napisał(a):
Do tej tam całej Agi: Żałosne, na polecenie sekretarza, siedzieć tak na obu forach i wklepywać anty-PIO idiotyzmy! No, ale się pensję urzędasa bierze, to się klepie!


Nie prawda! Ja piszę z własnej inicjatywy, a pan Munik nic mi nie każe!

00


Aga ~Aga (Gość)01.08.2013 11:06

Robione przeze mnie wpisy motywuję tym, że pan Chojniak jest najlepszym prezydentem Piotrkowa po odzyskaniu wolności w 1989 roku. Pozdrawiam.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat