metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
mala668 ~mala668 (Gość)30.07.2013 16:49

Na pewno nie!ares1-znowu pijesz do mnie?/??

00


Piotrkowianin09 ~Piotrkowianin09 (Gość)30.07.2013 16:56

Ten człowiek musi odejść!

Komentarz był edytowany przez autora: 30.07.2013 16:57

00


ares1 ~ares1 (Gość)30.07.2013 16:59

"mala668" napisał(a):
ares1-znowu pijesz do mnie?/?


Nie pije w małych ilościach :))) czytaj ze zrozumieniem!

00


mala668 ~mala668 (Gość)30.07.2013 19:27

Przykro mi zkrytykować ,ale alkohol jest moim wrogiem.A co dopicia w inny sposób-zostanie wynagrodzone!!![Piotrkowianin09-ma problem!] [cytat="ares1"][/cytats

00


logus ~logus (Gość)30.07.2013 20:47

Demokracja ma swoje prawa, ale to referendum to jedna wielka ściema i czysty populizm wynikający z niemocy tych , których chojniak odsunął od konfitur miejskich

00


raw ~raw (Gość)30.07.2013 21:58

A ja wezmę udział z całą rodziną,bo znam to całe towarzystwo(komunistyczno klerykalne),które zawłaszczyło miasto uważając za swoje,niszcząc ludzi o odmiennych poglądach!!!!

00


Hanna ~Hanna (Gość)30.07.2013 22:22

Prezydent zaciąga kolejny kredyt, tym razem na 19 mln zł. Asfalt leje się strumieniami za pożyczone pieniądze, prezydent pokazuje jaki jest "dobry" dla mieszkańców. Później my będziemy spłacać te kredyty w podwyższonych podatkach. A co z pieniędzmi, które zasilają budżet miasta, gdzie są???

00


koronograf ~koronograf (Gość)30.07.2013 23:55

\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\

"ares1" napisał(a):

Mówisz o starówce, a czy wiesz kto kupił kamienicę przy ul. Rwańskiej i ul. Sieradzkiej tam gdzie znajdował się sklep spożywczy Mariola (oczywiście za rządów Waldemara M. ) Spółka DOM z Maćkowiakiem i innymi. Obiecała gminie, zgodnie z zapisem i wolą konserwatora, że ją wyremontuje. I co - po trzech latach sprzedaje innej spółce z zyskiem. Kasa wzięta a wygląd kamienicy został i straszy. Grunt że biznes wyszedł na plus. Patrząc na zdjęcia i widząc kto stoi za referendum 15.09 ja i moja cała rodzin zostajemy w domu.

00


Mieszkaniec PT ~Mieszkaniec PT (Gość)31.07.2013 00:26

Demokracja to ciekawe narzędzie...nawet ludzie z wyrokami mogą zdobyć taki posłuch u mas..trzeba mieć tupet. Ciekawe ze Pan M.P nie był taki skory do nawoływania ws. referendum o odwołanie ówczesnego prezydenta(Pana W. Matusewicza).

00


Mieszkaniec PT ~Mieszkaniec PT (Gość)31.07.2013 00:39

W tym wszystkim smutne jest to, że kilku szczekaczy może bezkarnie w przebiegły sposób obrażać Prezydenta na urzędzie (przyczepki z bannerami). A tak wogóle to o co chodzi tym podburzaczom. Gdyby do kieszeni Prezydent kasę wziął i Go złapali albo nie byłoby modernizacji oczyszczalni i Miasto (czyli MY w podatkach) musielibyśmy płacić straszne kary to rozumiem, sam poszedłbym na referendum. Ludzie zacznijcie myśleć.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat