metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Dido1 ~Dido1 (Gość)30.07.2013 12:40

Przypomniało mi się jeszcze, że ten,,murek,, w rynku to zaplanował Matusewicz, przynajmniej tak znalazłam w necie. Podobnie jak chwaloną ówcześnie a krytykowaną obecnie przez Pampucha modernizację oczyszczalni. Tyle, że musiał przeprowadzic i wziąc odpowiedzialnośc obecny prezydent, bo oprócz gadania nic nie zrobiono.

00


tony ~tony (Gość)30.07.2013 12:47

Aga, mądra kobita jesteś!!! "Do władzy pchają się ludzie, którym do "kryształowego charakteru" bardzo daleko. Obraz ich rządów można było już zaobserwować. Najgorsze jest to, że teraz mają czelność rozliczać obecnego prezydenta. Jak to jest, że kiedy Pampuch był rzecznikiem prezydenta, który siedział i rządził zza krat, to sam namawiał,żeby nie iść na referendum. Teraz nawołuje do odwołania obecnego prezydenta, który nie ma problemów z prawem".
I dlatego ja, mając taką wiedzę NIE IDĘ NA REFERENDUM!

00


KIKA ~KIKA (Gość)30.07.2013 12:59

"tony" napisał(a):
Teraz nawołuje do odwołania obecnego prezydenta, który nie ma problemów z prawem".


To akurat żadna zaleta. Ciężko kogoś ukarać za nicnierobienie.

00


ares1 ~ares1 (Gość)30.07.2013 13:01

"Dido" napisał(a):
Dziś nie wstydzicie się już starego miasta. Macie gdzie zaprosic gości. Ja to widzę,


Przepraszam co ciekawego jest na starym mieście do pokazania gościom?!Mnie znajomy z Włoch będąc w PT zapytał czy specjalnie utrzymujemy starówke w takim stanie (niestety brud smród itd).Niestety widzisz chyba przez różowe okulary :)))

00


mala668 ~mala668 (Gość)30.07.2013 13:04

Właśnie nic nie robiono to może były projekty-a kto to zrealizował ???

"Dido1" napisał(a):

00


ares1 ~ares1 (Gość)30.07.2013 13:09

"mala668" napisał(a):
Właśnie nic nie robiono to może były projekty-a kto to zrealizował ???


Zapytam zwolenników Pana Prezydenta inaczej.Co sam osiągnął Pan Prezydent będąc na stanowisku.Proszę mi wyliczyć!

00


miś ~miś (Gość)30.07.2013 14:17

Widzę ,że realizowane są postanowienia piątkowego spotkania Prawicy Razem, zwołanego po ogłoszeniu przez komisarz terminu referendum. Zniechęcić do referendum. Jest to jakaś metoda. Mądrzy piotrkowianie zrobią jak uważają. JA IDĘ.

00


KIKA ~KIKA (Gość)30.07.2013 15:37

"ares1" napisał(a):
Zapytam zwolenników Pana Prezydenta inaczej.Co sam osiągnął Pan Prezydent będąc na stanowisku.Proszę mi wyliczyć!


i cisza... zwolennicy usilnie próbują coś wymyślić :)

00


tutaj tutajranga30.07.2013 15:40

"Chojniak, nie jest typem człowieka wchodzącego w układy"
Zmień dilera albo lekarza.

00


 zwykła mieszkanka ~ zwykła mieszkanka (Gość)30.07.2013 16:24

Myślę,że gdyby osoby dążące do referendum musiały zapłacić chociaż 10% kosztów przeprowadzenia tego referendum to może inaczej by działały.Za zachcianki niektórych zapłaci każdy z nas.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat