metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Miśka ~Miśka (Gość)01.08.2013 21:49

"tutaj" napisał(a):

A czy według ciebie dotychczasowe, w rekordowej liczbie przeprowadzone kontrole były nierzetelne? Może swoimi spostrzeżeniami podziel się z sądem, zobaczymy jak rozstrzygnie. M

00


Pici pici amu ~Pici pici amu (Gość)01.08.2013 21:52

"Oburzony" napisał(a):

A wiesz coś więcej niż kazali ci napisac ci od Pampucha, Matusewicza i inni spragnieni. Bo cytujesz bezkrytycznie. Łykanie wszystkiego co podsuwa propaganda jest niezdrowe, nie mów że nie wiedziałeś?

00


rolnik ~rolnik (Gość)01.08.2013 22:10

Maszyny też kupiłem dzięki zaciągniętym kredytom, zastawiłem wtedy dom. Spłaciłem kredyty na maszyny, biorę kolejny kredyt i buduję nowy dom dla dzieci. Tak to już jest na świecie, pieniądze są w bankach, nie rosną na drzewach!

00


tutaj tutajranga01.08.2013 22:11

"Miska" napisał(a):
A czy według ciebie dotychczasowe, w rekordowej liczbie przeprowadzone kontrole były nierzetelne? Może swoimi spostrzeżeniami podziel się z sądem, zobaczymy jak rozstrzygnie. M


Już się podzieliłam.
Mam trzy czwarte książki napisane na ten temat. Poparte dokumentami. Żebyś się nie zdziwiła, bo Ci głupia mina może zostać na dłużej

00


Ona ~Ona (Gość)01.08.2013 22:31

"tutaj" napisał(a):

Tę książkę,jak sądzę napisałaś z zemsty?

00


Aśka ~Aśka (Gość)01.08.2013 22:34

"Oburzony" napisał(a):

Jakie fakty?to TY majaczysz jak cała klika z PIO,której aż ślinka cieknie na samą myśl o władzy.

00


niki ~niki (Gość)01.08.2013 22:40

"tutaj" napisał(a):

Tak,tak,ludzie słabi są ludźmi mściwymi.Była już wiele kontroli i jakoś nic.

00


Nero ~Nero (Gość)01.08.2013 22:45

"Oburzony" napisał(a):

A oburzony nie byłeś jak Hala przy Sienkiewicza,dar Amerykanów dla piotrkowskiego społeczeństwa,została sprzedana dziwnym trafem bliskiemu krewnemu Matusewicza,za jego zresztą kadencji??

00


solar ~solar (Gość)01.08.2013 22:48

"Piotrkowianin09" napisał(a):

Dziwię się bo myślisz jak przedszkolak,myślisz,że nikt nad tym nie czuwa,uważasz,że tam ludzie z księżyca spadli?

00


jula ~jula (Gość)01.08.2013 22:52

"ares1" napisał(a):

Widać wszystko a jeżeli uważasz inaczej to startuj sam na Prezydenta i pokaż co potrafisz bo jak na razie to potrafisz krytykować i nic więcej.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat