metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Aman Amanranga02.08.2013 14:04

Jula czy nie zauważyłaś czasem, że te wszystkie zabiegi upiększające miasto zaczęły się dopiero jakoś niedawno, kiedy to zaczęto zbierać głosy za referendum? Jeżeli ktoś kładzie asfalt nawet na takich uliczkach jak Hutnicza to świadczy to tylko o panice.
A swoją drogą panie prezydencie czy nie trzeba było tergo asfaltu na ulicy Hutniczej pociągnąć od razu dalej aż do siedziby firmy JUKO na terenie dawnej huty. Przecież to tylko kilkadziesiąt metrów a tam za bramą wjazdową dziura na dziurze.

00


ares1 ~ares1 (Gość)02.08.2013 14:05

"jula" napisał(a):
Widać wszystko a jeżeli uważasz inaczej to startuj sam na Prezydenta i pokaż co potrafisz bo jak na razie to potrafisz krytykować i nic więcej.


Czasami mam dość takich klakierów Pana Prezydenta :(((

00


Aman Amanranga02.08.2013 14:21

"ares1" napisał(a):
Czasami mam dość takich klakierów Pana Prezydenta :(((

Ja podejrzewam, że to pracownicy magistratu się tutaj wypowiadają. Pewnie mają taki zapis w swoich zakresach obowiązków.

00


Piotrkowianin09 ~Piotrkowianin09 (Gość)02.08.2013 14:22

"Aman" napisał(a):
wszystkie zabiegi upiększające miasto zaczęły się dopiero jakoś niedawno, kiedy to zaczęto zbierać głosy za referendum? Jeżeli ktoś kładzie asfalt nawet na takich uliczkach jak Hutnicza to świadczy to tylko o panice.


Zostanie Chojniak na stanowisku do końca kadencji to z Piotrkowa zrobi sie Pipidówka Trybunalska

00


tutaj tutajranga02.08.2013 15:38

"Ona" napisał(a):
~Ona (Gość)
17 godzin temu, 22:31
"tutaj" napisał(a):
Tę książkę,jak sądzę napisałaś z zemsty?


Nie, nie z zemsty. Z zemsty to bym wrzuciła komuś mołotowa nocą do domu.
Książkę kończę, żeby nie poszły w zapomnienie szalbierstwa, oszustwa, kradzieże i aroganckie traktowanie bliźniego. Jak mówię - na wszystko mam dokumenty, opieczętowane, podpisane.

00


ares1 ~ares1 (Gość)02.08.2013 15:47

"Aman" napisał(a):
Ja podejrzewam, że to pracownicy magistratu się tutaj wypowiadają. Pewnie mają taki zapis w swoich zakresach obowiązków.


No pewnie!Myślę że Pani Aga już nie będzie więcej zaprzeczać :)))

Komentarz był edytowany przez autora: 02.08.2013 15:47

00


biblioteka ~biblioteka (Gość)02.08.2013 19:59

Dlaczego nie zamieszczono mojego komentarza? Był niezgodny z regulaminem??????????????????????????????????????????

00


inspektor ~inspektor (Gość)02.08.2013 20:21

Polska, to dziwny kraj. Kto w pierdlu nie siedział ten jest nikim. A Prawy Mąż Stanu jest nękany i gnębiony przez nędzne PIOruństwo... Oj biada Ci Narodzie, biada...

00


inspektor ~inspektor (Gość)02.08.2013 20:51

Szanowny Administratorze, dlaczego jesteś stronniczy i blokujesz posty poparcia dla Prezydenta? Podobno żyjemy w kraju demokracji i wolności słowa... czy to zgodne z regulaminem???

00


biblioteka ~biblioteka (Gość)02.08.2013 21:48

Pisarke na forum mamy, to ciekawe. faktycznie, tutaj mozna poszczycic sie swoimi umiejetnosciami polonistycznymi heheheheh

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat