Advertisement

Artykuły do tagu: wizualizacja

Pokazali zamek w pełnej krasie
Na początku czerwca do Wolborza po 300 latach powrócił zamek. Mowa oczywiście o odlewie z brązu, czyli rekonstrukcji budowli, która przed wiekami górowała nad miastem. Teraz zaprezentowano także wizualizację jak obiekt mógł wyglądać w pełnej krasie. Władze Wolborza zaprosiły przy tej okazji na konferencję naukową.
Wybierz się z nami na spacer po zamku Biskupów Włocławskich
Izba stołowa, biskupia komnata, krużganki z loggią, czy nawet baszta. To tylko niektóre elementy, z których składał się zamek Biskupów Włocławskich w Wolborzu. Razem z nami możecie wybrać się na wirtualny spacer po nim. To dzięki pracy i prezentacji archeologa Tomasza Olszackiego.
Wizualizacja architektoniczna - czym jest i jakie są jej zalety?
Wizualizacje wnętrz, budynków czy całych osiedli to coraz popularniejsze rozwiązanie, które niesie za sobą wiele zalet. Dowiedz się, czym dokładnie są architektoniczne wizualizacje 3d oraz dlaczego mają tak istotne znaczenie!
Tak będzie wyglądać nowa Hawana
Oto wizualizacje nowego budynku, który zastąpi obiekt byłego kina Hawana w centrum Piotrkowa. Od ponad pięciu lat nic tu się nie działo, niebawem stara Hawana zniknie z powierzchni ziemi, a na jej miejscu stanie nowoczesna budowla.
Zobacz wizualizację nowego centrum Sulejowa!
Mieszkańcy Sulejowa zapoznali się już z wizualizacją koncepcji przebudowy centrum miasta, która została zaprezentowana publicznie w kościele pw. św. Floriana w Sulejowie. Teraz wystawa przeniesiona została do Miejskiej Biblioteki Publicznej.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat