Advertisement

Artykuły do tagu: bank

Frankowicze w coraz lepszej sytuacji. Już nie zwlekają z pozwaniem banku
Rzecznik Generalny TSUE wydał opinię dot. kredytów we frankach. Konkretnie chodziło o wynagrodzenie za korzystanie z kapitału, o co zaczęły pozywać frankowiczów banki. Prokonsumencka opinia rzecznika ośmiela wielu kredytobiorców do złożenia pozwu frankowego.
naturoBank, czyli nowa odsłona Banku Spółdzielczego Ziemi Piotrkowskiej
1.02.2023 r. Bank Spółdzielczy Ziemi Piotrkowskiej z centralą mieszczącą się przy ul. Wojska Polskiego 141A w Piotrkowie Trybunalskim zmienił nazwę i logo na naturoBank.
Kto może udzielić kredytu?
Instytucja bankowa, SKOK, pożyczkodawca internetowy – istnieje wiele miejsc, w które można udać się po dodatkowy zastrzyk gotówki. Trzeba go potem oczywiście spłacić, najczęściej w kilku lub kilkunastu ratach. Czy istnieje różnica pomiędzy kredytem a pożyczką i jeżeli tak, to kto jest w stanie udzielić tego pierwszego?
30-latek zrobił skok na bank i... wpadł
Okazuje się, że próby napadów na banki zdarzają się nie tylko w amerykańskich filmach. Do takich "skoków" dochodzi także w naszym kraju. Autorem jednego z nich - choć zdecydowanie nieudolnego - był mieszkaniec gminy Kluczewsko, który pod osłoną nocy postanowił włamać się do jednego z banków na ul. Tysiąclecia w Radomsku.
VeloKomfort - VeloBank w partnerstwie z PGNiG Obrót Detaliczny pomoże wyrównać klientom rachunki za gaz
Na mocy umowy zawartej pomiędzy VeloBank i PGNiG Obrót Detaliczny, klienci obu instytucji mogą korzystać z nowej oferty darmowego kredytu VeloKomfort. Umożliwia on wyrównanie opłat za gaz do stałego poziomu w ciągu roku, co jest szczególnie ważne dla zarządzania budżetem domowym w sezonie grzewczym. Nawiązanie współpracy z PGNiG Obrót Detaliczny jest elementem realizacji strategii rozwoju portfolio produktowego VeloBanku w oparciu o partnerstwa biznesowe i tworzenie dzięki nim dodatkowej wartości dla klientów.
Bank Millennium w Piotrkowie Trybunalskim – gdzie są bankomaty, wpłatomaty, aktualna oferta
Millennium to bank już od 30 lat obsługujący klientów indywidualnych i biznesowych w całej Polsce. Przez ten czas zdobył uznanie zarówno jednej, jak i drugiej grupy konsumentów. Dzięki atrakcyjnym ofertom jest ich już niemal 3 miliony. Jaki argument przemawia za prowadzeniem w nim rachunku w Piotrkowie Trybunalskim? Jak się okazuje, nie tylko oferta, ale i rozbudowana sieć bankomatów w mieście.
Kobieta w obliczu prowadzenia własnego biznesu. Czy strach ma wielkie oczy? (Raport)
Dlaczego kobiety otwierają firmy? Bo chcą być niezależne. Deklaruje to ponad 41% obecnych i aż 59% przyszłych bizneswoman, które wzięły udział w badaniu przeprowadzonym na zlecenie Nest Banku i Fundacji Kobiety e-biznesu. Co jeszcze sprawia, że kobiety porzucają posady i w stosunkowo niepewnych czasach decydują się na firmę? Czego się obawiają i z czym się mierzą? O tym przeczytacie w raporcie „Siła Przedsiębiorczyń”.
Bardzo ważne informacje dla podatników w Piotrkowie
1 stycznia 2023 roku zmieniły się numery rachunków bankowych piotrkowskiego magistratu. Oznacza to, że z początkiem nowego roku wszelkie opłaty i podatki lokalne należy wpłacać na nowe numery kont.
Santander Bank Polska zwyciężył w rankingu „Bank Przyjazny Firmie”
Santander Bank Polska po raz drugi z rzędu zwyciężył w rankingu „Bank Przyjazny Firmie”. W tegorocznym rankingu bank doceniono za jakość obsługi, pozyskiwanie klienta, zdalne kanały kontaktu.
Wakacje za granicą. Lepiej płacić kartą czy gotówką?
Planujesz letni wyjazd za granicę? Nawet, gdy wykupujesz wczasy all inclusive w biurze podróży, na miejscu czekają Cię wydatki. Złotówkami nie zapłacisz za pamiątki, napoje, lody, wycieczki fakultatywne czy inne drobne przyjemności. Jak lepiej płacić podczas zagranicznych wakacji? Wybrać kartę czy gotówkę? Analizujemy opłacalność, wygodę i bezpieczeństwo różnych opcji. Przeczytaj i wybierz najlepsze rozwiązanie. Ciesz się wypoczynkiem oraz rozrywkami bez ciągłego myślenia o kwestiach finansowych.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat