Advertisement

Artykuły do tagu: Wiktoria Gu¶ć

Wiktoria Gu¶ć z 11 medalami Mistrzostw Polski
Cztery tytuły Mistrzyni Polski w kategorii Juniora 17-18 lat i dwa mistrzostwa Polski w¶ród seniorów to dorobek najlepszej piotrkowskiej pływaczki Wiktorii Gu¶ć podczas Zimowych Mistrzostw Polski Seniorów, Młodzieżowców i Juniorów, które odbyły się w Bydgoszczy.
Piotrkowianka czterokrotn± mistrzyni± Polski
Piotrkowianka Wiktoria Gu¶ć podczas XXVIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży - Mistrzostw Polski Juniorów (17-18 lat), które odbyły się w O¶więcimiu została czterokrotn± Mistrzyni± Polski.
To był jej weekend. Wiktoria Gu¶ć znów triumfuje
Pięć złotych medali zdobyła piotrkowska pływaczka Wiktoria Gu¶ć podczas Zimowych Mistrzostw Polski 15-latków, które odbyły się w miniony weekend w Opolu.
Największy międzynarodowy sukces Wiktorii Gu¶ć
Piotrkowska pływaczka Wiktoria Gu¶ć wywalczyła br±zowy medal na 200 metrów stylem dowolnym podczas XV Olimpijskiego Festiwalu Młodzieży Europy w Baku. To największe multidyscyplinarne zawody dla młodzieży na naszym kontynencie. Podczas tegorocznego festiwalu rywalizuje ponad 4000 zawodników z 50 państw. To największy międzynarodowy sukces w dotychczasowej karierze młodej zawodniczki UKS Delfin Piotrków Trybunalski.
Wiktoria Gu¶ć pięciokrotn± mistrzyni± Polski
Tym razem nasza pływaczka była bezkonkurencyjna podczas Mistrzostw Polski Juniorów (15-latków), które odbyły się w O¶więcimiu. Reprezentantka UKS Delfin Piotrków Trybunalski zdobyła tam 5 złotych medali.
Wiktoria Gu¶ć lepsza od seniorów
Wiktoria Gu¶ć, pływaczka UKS Delfin Piotrków Trybunalski wywalczyła br±zowy medal podczas Mistrzostw Polski seniorów i młodzieżowców, które w niedzielę zakończyły się w Olsztynie. Nasza zawodniczka ma dopiero 15 lat, a już rywalizuje z najlepszymi i zdobywa medale, w tym przypadku podczas wy¶cigu na 400 metrów stylem dowolnym.
Siedem medali - i rekord Polski - Wiktorii Gu¶ć podczas międzynarodowego wielomeczu
Reprezentantka UKS Delfin Piotrków Trybunalski 13 i 14 kwietnia rywalizowała w austriackim mie¶cie Graz podczas pływackiego wielomeczu. Na starcie stanęło dwana¶cie narodowych ekip. Wiktoria Gu¶ć zmierzyła się z dziewczętami z roczników 2004-2005. Piotrkowianka podczas czterech indywidualnych startów zdobyła cztery medale (złoty, dwa srebrne i br±zowy) natomiast w sztafetach do zacnej kolekcji dołożyła jeszcze trzy srebrne medale (w tym jeden okraszony rekordem Polski 15-latek).
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat