Advertisement

Artykuły do tagu: Rękawiczki

Szpital otrzymał dwa miliony... rękawiczek
Ponad 2 miliony jednorazowych rękawiczek dla szpitala wojewódzkiego w Piotrkowie od Urzędu Marszałkowskiego. Dziś rano przekazano placówce środki ochrony osobistej, które będą służyły medykom.
Jakie rękawiczki wybrać, by były modne i ciepłe? Podpowiadamy!
Dłonie to bardzo delikatny obszar, który zimą jest szczególnie narażony na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych – zimno, wilgoć, wiatr. Ciepłe rękawiczki są więc w tym czasie obowiązkowym elementem garderoby. Tym bardziej że mogą znakomicie dopełnić stylizację! Jakie zatem rękawiczki damskie wybrać i na co warto zwrócić szczególną uwagę?
Rękawiczki sportowe - niezbędnik każdego treningu
Otarcia, odciski, obrzęki... znasz to? Każdy, nawet najbardziej zmotywowany miłośnik sportu wie, że są rzeczy, które potrafią skutecznie zniechęcić do treningu. Można się przed tym chronić, wybierając odpowiednie rękawiczki sportowe. To praktyczny i niezbędny dodatek każdego, kto regularnie chodzi na siłownię, ale także trenuje poza nią.
Wolontariusze z grupy "Widzialna Ręka - Piotrków Trybunalski" od pierwszych dni epidemii pomagają osobom, które tego wsparcia potrzebują - ludziom starszym, schorowanym czy znajdującym się w kwarantannie. Zrobią niezbędne zakupy, odbiorą lekarstwa, wyprowadzą psa czy nawet... załatwią lodówkę - listę ich działań można długo wymieniać. Tym razem to oni potrzebują pomocy i zwracają się z apelem do wszystkich ludzi dobrej woli.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat