Artykuły do tagu: Książka

Książka na weekend – opowieść poruszająca temat autyzmu
Na ten weekend proponujemy zestaw, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Proponujemy ciekawą książkę dla osób, które mają w swoim otoczeniu dzieci ze spektrum autyzmu. To nie tylko ciekawa fabuła, ale też karty pracy dołączone przez autorkę. Do tego zestaw wzbogaciliśmy o mocny thriller i powieść gangsterską. Z pewnością jest w czym wybierać.
Książka na weekend - Piotr Langer powraca
Polecaliśmy już wiele tomów serii Remigiusza Mroza, które opisywały perypetie prawniczki Joanny Chyłki. Wśród wielu bohaterów najbardziej wyrazistym (i zarazem pełnym zła) był Piotr Langer, któremu autor poświęcił osobną powieść. Jednak poza nią mamy dwie równie ciekawe propozycje do zaczytania się na całego.
Książka na weekend - kryminał okiem sądowego patologa
Kolejny weekend wiosny proponujemy spędzić nie tylko z kryminałem, bo w tym tygodniu zestaw uzupełniają dwie powieści obyczajowe. Wiosna przecież kojarzy się z romantycznymi wieczorami.
Książka na weekend – romans i wznowienie udanego kryminału
Tym razem wrażeń nikomu nie zabraknie. Na świąteczny weekend polecamy zarówno dobry kryminał (to wspomniane wznowienie powieści Marka Stelara), jak i powieść obyczajową, która pozwoli uwierzyć, że romantycy istnieją. Mamy też propozycję dla tych, którzy uwielbiają historie związane z polską monarchią.
Książka na weekend – kryminały i komedia na Prima Aprilis
Jak przystało na dzień pełen żartów i zabawnych sytuacji przygotowaliśmy także odpowiednią propozycję książkową. Jest nią komedia kryminalna, ale przede wszystkim polecamy dziś dwa świetne tytuły, z którymi nie będziecie się nudzić. Oba kryminały były prezentowane w audycji „Książka na weekend” w radiu Strefa FM.
Książka na weekend - powieść młodzieżowa autorki z Piotrkowa
Tym razem proponujemy zestaw, w którym zdecydowanie przeważają książki pochodzącej z Piotrkowa autorki – Agnieszki Kulbat. Na rynku wydawniczym ukazały się jej dwie powieści. A zestaw uzupełniamy kolejną częścią przygód Mortalisty, czyli bohatera stworzonego przez Maxa Czornyja.
Książka na weekend - Nowy thriller Bartosza Szczygielskiego
W tym tygodniu proponujemy same mocne tytuły. Autorzy już od wielu miesięcy przyzwyczaili czytelników, że w ich powieściach sporo będzie się działo, a akcja z pewnością kilka razy nas zaskoczy. Mamy tym razem kryminał, thriller i powieść opartą na prawdziwych wydarzeniach. Zapraszamy do czytania.
Książka na weekend – Izabela Janiszewska powraca thrillerem pełnym mgły
W tym tygodniu proponujemy najnowszą powieść Izabeli Janiszewskiej, która choć zawiera wątki kryminalne to wpasowuje się w gatunek thrillera psychologicznego, od którego czytelnicy mają na ciele gęsią skórkę. Jednak to nie jedyna propozycja na najbliższe dni. Co jeszcze warto przeczytać w końcówce zimy?
Książka na weekend - wciągający thriller Klaudii Muniak
Tym razem coś dla miłośników akcji, która będzie wywoływać gęsią skórkę i poruszać nasze emocje. Każda z proponowanych książek pasuje do tej zapowiedzi, choć różnią się one od siebie gatunkowo. W myśl zasady, że każdy znajdzie coś dla siebie.
Książka na weekend - kolejna część serii „Echo” Marcela Mossa
Tym razem proponujemy zestaw, w którym dla każdego znajdzie się coś dobrego. Trzy różne historie i trzy książki do przeczytania w wolnym czasie. Na ostatnie weekendy zimy będzie jak znalazł.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat