Advertisement

Artykuły do tagu: Kosiarka

Kto zgubił kosiarkę spalinową?
Do depozytu piotrkowskiego Biura Rzeczy Znalezionych trafiła ostatnio... kosiarka spalinowa. To jeden z wielu przedmiotów, który oczekuje w biurze na swojego właściciela. Wszystkie „zguby” są do odebrania w Urzędzie Miasta przy ul. Szkolnej 28.
Jaka kosiarka będzie najlepsza dla przydomowego ogrodu?
Duży czy mały? Naturalny? Z rabatami? Warzywniakiem? Każdy ogród jest inny – każdy ma swoje zakamarki. Jaka kosiarka będzie najlepsza do przydomowego ogrodu? Ciężko powiedzieć na pierwszy rzut oka, ale nie martw się – zaraz wszystko się wyjaśni. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak wybrać idealną kosiarkę!
09.06.2021 11:06
Jak wybrać kosiarkę?
Równy, zielony i ogólnie zadbany trawnik to bez wątpienia wizytówka domu. Każdy posiadacz domu jednorodzinnego marzy o tym by mieć trawnik, który będzie cieszył oko. Jednak jak wiadomo trawnik słynie z tego, że wymaga sporo pielęgnacji. W szczególności mowa tutaj o regularnym podcinaniu i koszeniu. Żeby pielęgnacja trawy nie stała się utrapieniem trzeba zadbać o odpowiedni sprzęt w postaci kosiarki. W niniejszym artykule przedstawiamy kilka uniwersalnych wskazówek dla każdego kto poszukuje kosiarki.
W Bełchatowie trawa kosi się sama?
Zdalnie sterowane kosiarki dbają o wygląd bełchatowskich trawników. Urządzenia radzą sobie nawet w trudnych warunkach, a praca wykonywana jest zdecydowanie szybciej.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat