Advertisement

Kto zgubił kosiarkę spalinową?

UM Piotrków Trybunalski Piątek, 27 maja 202224175
Do depozytu piotrkowskiego Biura Rzeczy Znalezionych trafiła ostatnio... kosiarka spalinowa. To jeden z wielu przedmiotów, który oczekuje w biurze na swojego właściciela. Wszystkie „zguby” są do odebrania w Urzędzie Miasta przy ul. Szkolnej 28.
fot.: freepik.com / zdjęcie ilustracyjne fot.: freepik.com / zdjęcie ilustracyjne

Smartfony, kamera, laptop, kluczyki samochodowe, a nawet kosiarka spalinowa – to tylko niektóre przedmioty, które oczekują w Biurze Rzeczy Znalezionych w Piotrkowie. Jego pracownicy przyjmują "zguby" znalezione na terenie miasta lub innej gminy przez mieszkańców Piotrkowa.

Aby odebrać swoją własność z biura rzeczy znalezionych, należy skontaktować się telefonicznie: nr tel. 44 732 36 64. W rozmowie należy podać wszelkie cechy charakterystyczne przedmiotu, określić miejsce i czas zagubienia a w przypadku pieniędzy wskazać kwotę i nominały banknotów. Najlepiej, gdy będziemy dysponowali dokumentem lub innymi dowodami potwierdzającymi nasze prawo własności danej rzeczy - wyjaśniają urzędnicy.

 

Jeśli okaże się, że nasza zguba znajduje się w biurze rzeczy znalezionych, należy udać się na ul. Szkolną 28 z dowodem potwierdzającym, że zagubiony przedmiot jest rzeczywiście naszą własnością. Może to być dowód zakupu, podanie jakiejś bardzo charakterystycznej cechy, zdjęcie z przedmiotem, a w przypadku smartfona dodatkowym ułatwieniem będzie znajomość jego PIN-u.

 

 


Zainteresował temat?

3

0


Advertisement
Advertisement

Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

ciekawski ~ciekawski (Gość)27.05.2022 15:46

jaki okres czasu trzymają znalezione rzeczy ? bo kilka lat temu zgubiłem kluczyki do auta.

10


Grażyna ~Grażyna (Gość)27.05.2022 14:07

Ale z tym biurem rzeczy znalezionych to dajcie spokój, no kto to słyszał.

53


go?ć_janek ~go?ć_janek (Gość)27.05.2022 14:00

Ja zgubiłem.Tylko nie pamiętam marki.

11


Jaworek ~Jaworek (Gość)27.05.2022 13:51

Ja zgubiłem

21


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat