Artykuły do tagu: Iluminacje

Choinka w Rynku już świeci
W środę punktualnie o godzinie 17:00 w Rynku Trybunalskim rozświetlona została miejska choinka. To pierwsza, ale nie ostatnia, świąteczna iluminacja, która przed Bożym Narodzeniem pojawi się w Piotrkowie.
06.12.2022 17:32
Choinka już świeci
Miejska choinka w Piotrkowie już stoi w Rynku Trybunalskim. Z powodu padającego deszczu odwołano event uroczystego odpalenia bożonarodzeniowego drzewka. Mimo tego choinka świeci już pełnym blaskiem.
Co z iluminacjami w Piotrkowie?
Boże Narodzenie zbliża się wielkimi krokami. W sklepowych witrynach i na ulicach miast coraz więcej pojawia się świątecznych ozdób. Czy iluminacje pojawią się także na ulicach Piotrkowa?
Nowe ozdoby na Boże Narodzenie?
- Myślę, że mieszkańcy będą pozytywnie zaskoczeni – tak świetlne iluminacje, które ozdobią Piotrków Trybunalski na święta Bożego Narodzenia, zapowiadają miejscy urzędnicy.
W niedzielę rozbłysną świąteczne iluminacje
W centralnym punkcie Rynku Trybunalskiego od niedzieli stanie i rozbłyśnie tradycyjna choinka świąteczna. Wraz z nią zaświecą pierwsze dekoracje umiejscowione na terenie Starego Miasta. W kolejnych dniach będą ozdabiane następne ulice, a Urząd Miasta zapowiada, że ozdób będzie więcej niż w ubiegłych latach.
Iluminacje świąteczne przy drogach krajowych tylko za zgodą GDDKiA
Montaż iluminacji świątecznych w pasie dróg krajowych musi być każdorazowo analizowany przez zarządcę trasy. Iluminacje nie mogą bowiem utrudniać odczytania znaków lub oślepiać użytkowników dróg - informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad.
Świąteczny prezent i sanie Mikołaja – w Piotrkowie pojawią się nowe iluminacje
133 tys. zł chcą przeznaczyć władze miasta na zakup kolejnych świątecznych iluminacji. Na ulicach miasta mają pojawić się sanie Mikołaja i prezent. Wszystko na wzór świetlnej bombki, która stanęła przy pomniku Jana Pawła II w centrum miasta, gdzie piotrkowianie robią sobie w okresie świątecznym zdjęcia.
Piotrków coraz bardziej świąteczny
Tradycyjnie w okolicy Mikołajek Piotrków zaczyna stroić się na święta. W mieście zaczęły pojawiać się już bożonarodzeniowe iluminacje. Przy Europie stanęła też choinka.
Stroją miasto na święta
Boże Narodzenie coraz bliżej, a ulice Piotrkowa już zyskują świąteczny klimat. Montowane są bożonarodzeniowe ozdoby i iluminacje.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat