Artykuły do tagu: Drewno

Kolejny transport był za ciężki
Ładunek drewna spowodował przekroczenie dopuszczalnej masy całkowitej w jednym przypadku o 12, a w drugim o 7 ton. Inspektorzy z oddziału terenowego Inspekcji Transportu Drogowego z Piotrkowa Trybunalskiego nie mieli wyboru. Przewóz nie mógł być kontynuowany.
17.12.2021 04:00
13 ton drewna za dużo
Ponad 53 tony ważyła ciężarówka z przyczepą przewożąca drewno. To aż o 13 ton za dużo. Samochód skontrolowali w Piotrkowie inspektorzy Inspekcji Transportu Drogowego z Łodzi.
Złodzieje drewna przyłapani „na gorącym”
Dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzież drewna z działki leśnej położonej w miejscowości Dębina zatrzymała policja. 53- i 58-letni mieszkańcy gminy Rusiec zostali przyłapani na gorącym uczynku przez właścicielkę lasu. Chociaż uciekli z miejsca przestępstwa, jeszcze tego samego dnia zostali zatrzymani.
25.12.2016 10:29
Dłutem malowane
Mariusz Migasiński z Piotrkowa od kilku lat zajmuje się rzeźbiarstwem. Pasja, która początkowo rozwijała się dość niewinnie, szybko stała się sposobem na życie. Obecnie pan Mariusz nie wyobraża sobie dnia bez pracy w swoim warsztacie. W tym roku, przed świętami Bożego Narodzenia, wykonywał m.in. szopkę, która trafiła do kościoła w naszym regionie.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat