Advertisement

Zderzenie dwóch samochodów w Biskupiej Woli

Policja KMP PiotrkówRegion Niedziela, 05 grudnia 2021641519
W niedzielę 5 grudnia, w godzinach porannych dwa samochody osobowe zderzyły się w miejscowości Biskupia Wola (gm. Czarnocin).

Ładuję galerię...

 

Zgłoszenie o kolizji w Biskupiej Woli wpłynęło do piotrkowskiej policji po godzinie 9:30. Na terenie gminy Czarnocin doszło do zderzenie dwóch samochodów osobowych – BMW i volvo. Najprawdopodobniej przyczyną kolizji była nadmierna prędkość, niedostosowana do trudnych warunków drogowych. 


Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

REKLAMAPomoc drogowa

Zainteresował temat?

1

3


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (19)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgrywus ~Zgrywus (Gość)05.12.2021 16:29

Miszcze suchej prostej,lekko przypruszylo,a ci już lament gdzie pługi,czołgi, solarki,piaskarki
Może brakło jednego ? OLEJU W GŁOWIE

92


Opel ~Opel (Gość)05.12.2021 22:49

BMW - Będziesz Miał Wypadek...

10


fakt ~fakt (Gość)05.12.2021 16:34

W volvo poduszek powietrznych zabrakło ?

30


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)05.12.2021 21:13

Driftery na drogi wyjechali.

30


goœć_roman ~goœć_roman (Gość)05.12.2021 11:56

droga ładnie posypana aż miło spojrzeć. A ty szary obywatelu płać wszelkie podatki daniny i niczego nie wymagaj. A jeśli dochodzi do podobnej sytuacji to oczywiście nie dostosowałeś prędkości do warunków jazdy.... Może służby chociaż raz by się dostosowały do realiów zimowych i oczekiwań płatnika podatków. Banda nierobów odpowiedzialnych za utrzymanie tej drogi powinna ze swoich pieniedzy zapłacić za szkody powstałe w wyniku ich nieróbstwa i niedbalstwa!!!!

107


Zgrywus ~Zgrywus (Gość)05.12.2021 11:35

Nie byli świadomi że jest slisko

74


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)05.12.2021 16:46

To właśnie są skutki braku obwodnicy

12


xx ~xx (Gość)05.12.2021 16:41

Najlepiej skomentować, że winna jest droga, zima itp. Przyjedź w Bieszczady.

60


wojciech ~wojciech (Gość)05.12.2021 16:35

Polecam miejsce drogówce, tam tak pędzą po tej długiej prostej przez wieś, że włosy dęba stają. Dzieci chodzą do szkoły, tylko kwestia czasu jak będzie wielkie nieszczęście tam.

30


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)05.12.2021 16:29

I w ten oto sposób oc z roku na rok drożeje

30


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement