Zbigniew Ziemba kandydatem na wójta!

Strefa FMRegion Piątek, 01 marca 2024195
Zbigniew Ziemba będzie ubiegał się o fotel wójta gminy Wola Krzysztoporska. Aktualny wicemarszałek województwa łódzkiego wystartuje ze wsparciem Komitetu Wyborczego Wyborców Wspólna gmina mieszkańców.
Zbigniew Ziemba kandydatem na wójta!

Z każdym dniem poznajemy kolejnych kandydatów, którzy deklarują swoją chęć walki o najważniejsze stanowiska w miastach i gminach naszego regionu. Dziś dowiedzieliśmy się kto między innymi stanie na starcie wyścigu o fotel wójta gminy Wola Krzysztoporska. To wicemarszałek województwa łódzkiego Zbigniew Ziemba.

 

Jestem zaangażowany społecznie i politycznie od lat. Od 2006 roku jestem radnym. Najpierw przez kilka kadencji to była Rada Powiatu Piotrkowskiego, a obecnie jestem radnym Sejmiku Województwa Łódzkiego. Mam więc doświadczenie na każdym szczeblu samorządu. Postanowiłem, że będę kandydował na stanowisko wójta gminy Wola Krzysztoporska. Zawsze pracowałem dla mieszkańców i chcę tę pracę kontynuować. Chcę nadal budować tę wspólnotę i pokazać, że razem możemy poprawić jakość życia mieszkańców naszej gminy. Dzisiaj jestem na etapie budowania środowiska komitetu wyborczego Wspólna gmina mieszkańców - mówił na antenie radia Strefa FM Zbigniew Ziemba.

 

Zbigniew Ziemba urodził się w Piotrkowie Trybunalskim, a od lat mieszka w gminie Wola Krzysztoporska. W przeszłości był m.in. dyrektorem Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego w Woli Krzysztoporskiej. Trzykrotnie wybierano go do  Rady Powiatu Piotrkowskiego, gdzie zasiadał w komisjach: rewizyjnej, rolnictwa i rozwoju wsi oraz oświaty i ochrony zdrowia. Z wykształcenia jest historykiem, a prywatnie - pasjonatem historii lokalnej. W aktualnej kadencji pełni m.in. funkcję wicemarszałka województwa łódzkiego.

 

Posłuchaj całego wywiadu:

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

4

24


Komentarze (195)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Mieszkaniec Woli ~Mieszkaniec Woli (Gość)03.03.2024 12:22

Ja uważam, że każdy kto chce, ma prawo wystartować na urząd wójta. I nie wolno nikomu ubliżać. A mieszkańcy zdecydują o tym 7 kwietnia, czy chcą R. Drozdka czy Z.Ziembę. Ja osobiście uważam, że nie powinno się być dłużej wójtem niż 2 kadencje.

32


Yarek ~Yarek (Gość)03.03.2024 07:15

Czy ten Pan Z. Czy obecny wójt D. to nic dobrego dla gminy Wola Krzysztoporska. Potrzebna jest nowa swieża siła, która odświeży tą degrengoladę.

41


z Woli ~z Woli (Gość)01.03.2024 12:52

Ważne pytanie: czy na tego Pana Ziembę są jakieś haki? Pytam się żeby po ewentualnym wyborze nie był sterowany przez kogoś z zewnątrz.

122


Kukizowiec ~Kukizowiec (Gość)02.03.2024 17:29

Mnie tam nic do gminy Wola Krzysztoporska, ale tak się zastanawiam Panie jeszcze wicemarszałku, czy w czasie Pańskiej kadencji ktoś z rodziny otrzymał kierownicze stanowisko lub pracę w jednostkach podległych Urzędowi Marszałkowskiemu? Pytam, bo wiarygodność zaczyna się od audytu, więc może Pan łaskawie odpowie? Ewentualni wyborcy chyba powinni to wiedzieć.

90


Obi ~Obi (Gość)02.03.2024 20:30

Oby nie został wójtem.

73


Sprawiedliwy ~Sprawiedliwy (Gość)02.03.2024 19:18

Marszałek Ziemba to najlepszy kandydat. Nie ma w ogóle skali porównania z obecnym wójtem. Życzę dużo powodzenia w kampanii i pomyślnego wyniku.

37


Uczeń ~Uczeń (Gość)02.03.2024 12:29

Coś mi się zdaje ,że powróci do zawodu nauczyciela.Tylko trochę historia się zmienia przy obecnej władzy

42


go?ć_krzysztof ~go?ć_krzysztof (Gość)01.03.2024 17:05

Jeśli ktokolwiek uważa ze Pan Ziemba i Pan Drozdek są z jednego szeregu to tak naprawdę mało wie. Nie wierzcie pozorom. Wola krzysztoporska nie mogła mieć lepszego kandydata niż Ziemba. Tutaj potrzebny jest powiew świeżosci

79


Aljoholik ~Aljoholik (Gość)01.03.2024 10:15

Mam wielką nadzieje że nie wygra.. I dzięki temu przestanie się szarogęsić po całym rejonie ...PiS powinien być zlikwidowany.

148


Slawomir ~Slawomir (Gość)02.03.2024 02:49

Oczym wy ludzie mówicie przecież ogrodnik nie startuje będzie dyrektorem aimar chcecie dobrej zmiany to trzeba głosować na ziembe.chyba że chcecie Romana

41


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat