Advertisement
artykuł sponsorowany

Wymarzone Mikołajki w Focus Mall w Piotrkowie

Piątek, 02 grudnia 2022
6 grudnia, we wtorek, w Focus Mall w Piotrkowie Trybunalskim będzie można świętować Mikołajki. W centrum pojawi się Mikołaj i świąteczne elfy. Będą świąteczne piosenki, zdjęcia z Mikołajem, gry i zabawy z nagrodami oraz specjalna Poczta Mikołajowa.

Już we wtorek, w Focus Mall w Piotrkowie, z okazji Mikołajek na wszystkich odwiedzających będą czekać specjalne atrakcje. Mikołaj wraz z elfami przechadzać się będzie po centrum. Będą zaglądać do sklepów, witać klientów, częstować dzieci cukierkami. Dla podkreślenia bożonarodzeniowego klimatu elfy będą śpiewać świąteczne piosenki. W określonych godzinach przy stanowisku Św. Mikołaja na placu głównym przy H&M (godz.: 13:00, 15:00, 17:00 oraz 19:00), rodzice będą mogli robić zdjęcia dzieciom z Mikołajem.


Dla najmłodszych zorganizowane zostaną gry i zabawy z nagrodami, do wygrania będą słodycze i drobne upominki. Wyjątkowa niespodzianka tego dnia to specjalna Poczta Mikołajowa. Rodzice, dziadkowie i inni opiekunowie dzieci mogą przynosić Mikołajowi prezenty, które Mikołaj uroczyście wręczy dzieciom.

 
„Zależy nam na tym, aby 6 grudnia magia świąt szczególnie towarzyszyła wszystkim odwiedzającym Focus Mall. Obecność Mikołaja i elfów oraz wspólne zabawy, prezenty i zdjęcia na pewno pomogą poczuć bożonarodzeniową atmosferę” – mówi Olga Wiernicka, Area Marketing Manager z NEPI Rockcastle.


Na wszystkich klientów czekają także specjalne oferty świąteczne. Szczególnie 6 grudnia warto zadbać o to, aby zrobić mikołajkową niespodziankę dla najbliższych. To też najwyższy czas na przygotowanie się do Bożego Narodzenia, zakupienie prezentów i zaplanowanie świątecznego menu.


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat