TERAZ14°C
JAKOŚĆ POWIETRZA Dobra
reklama

Wykład i panel dyskusyjny dla nauczycieli

K.Rudzki
K.Rudzki pon., 28 listopada 2022 06:30
Piotrkowska filia Uniwersytetu Jana Kochanowskiego zaprasza pedagogów i nauczycieli na wykład „Problemy dzieci i młodzieży w pełnieniu roli ucznia, jako wyzwanie dla pracy wychowawczo-profilaktycznej szkoły”.
Zdjęcie
Autor: Fot. K. Rudzki

Wykład odbędzie się w najbliższy wtorek w czytelni biblioteki UJK w budynku A. Wykład poprowadzi dr Beata Ciupińska.

 

Wykład jest adresowany do pedagogów szkolnych, nauczycieli, nauczycieli przedszkoli, wychowawców klas, studentów pedagogiki oraz wszystkich zainteresowanych pracą wychowawczo-profilaktyczną w placówkach oświaty. Doktor Beata Ciupińska, w oparciu o własne badania naukowe oraz wieloletnie doświadczenie w pracy w szkole, skoncentruje się na trzech zasadniczych zagadnieniach - zapraszają organizatorzy. 

Wykład zostanie uzupełniony o: prezentację książki autorstwa prelegentki, „Nauczyciele o zachowaniach problemowych dorastających - praktyka pedagogiczna i wyzwania” oraz przegląd książek i czasopism dotyczących omawianego tematu.

 

Spotkanie rozpocznie się o godz. 15:30. Mile widziane telefoniczne lub mailowe potwierdzenie obecności pod numerem tel. (44) 732-74-41 lub adresem e-mail urszula.franas-mirowska@ujk.edu.pl.

 

Komentarze 0

reklama

Dla Ciebie

14°C

Pogoda

Kontakt

Radio