TERAZ13°C
JAKOŚĆ POWIETRZA Umiarkowana
reklama

Uczestnicy "Must be the music" i "Voice of Poland" na koncercie w Piotrkowie

A.Wolski
A.Wolski sob., 1 sierpnia 2015 12:25
Uczestnicy dwóch popularnych programów muzycznych wystąpią w Piotrkowie. W piątek 7 sierpnia Mateusz Żerek i Mateusz Włodarczyk zagrają na otwarcie nowego klubu.
Zdjęcie
Autor: Zespół Rail, którego liderem jest M. Żerek

Piotrkowianin Mateusz Żerek ma za sobą występy w "Must be the music", a tomaszowianin w "Voice of Poland". Ten pierwszy wraz ze swoim zespołem Rail, jak i w czasie koncertów solowych wykonuje kompozycje własne oraz covery. Ten drugi na razie skupia się na swoich wersjach przebojów innych artystów. Ich występy to młodzieńcza energia, radość i bardzo dobry kontakt z publicznością. Można to sprawdzić w najbliższy piątek 7 sierpnia.

 

Początek koncertu o 20.00 w nowym piotrkowskim klubie Sejf, który mieści się przy ulicy Słowackiego 66 (budynek Alior Banku). Wstęp wolny. Po występach - premierowa impreza.

 

Komentarze 10

reklama

Dla Ciebie

13°C

Pogoda

Kontakt

Radio