Advertisement

Tragiczny pożar w Kamocinie. Nie żyje jedna osoba

Poniedziałek, 04 września 20232
To był tragiczny poniedziałkowy poranek w gminie Grabica. We wczesnych godzinach porannych w miejscowości Kamocin doszło do pożaru domu jednorodzinnego. W pożarze śmierć poniosła kobieta.

Ładuję galerię...

Jak wskazuje mł. bryg. Wojciech Pawlikowski z PSP w Piotrkowie, tuż po otrzymaniu zgłoszenia na miejsce zostało zadysponowanych siedem zastępów strażaków, zarówno z PSP, jak i OSP.  

Strażacy zastali rozwinięty pożar budynku mieszkalnego. Kierujący działaniem ratowniczym uzyskał informację, że w środku może znajdować się jedna osoba. W pierwszej fazie nasze działania polegały na  prowadzaniu działań gaśniczych i poszukiwaniu tej osoby, która znajduje się w budynku - mówi mł. bryg. Wojciech Pawlikowski. 

Niestety kobiety, która znajdowała się w budynku, nie udało się odnaleźć na czas. W wyniku pożaru poniosła śmierć na miejscu. Poszkodowana została jeszcze jedna osoba, która została przetransportowana do szpitala. 

 Pożar został dogaszonym. Strażacy prowadzą jeszcze czynności na miejscu. Polegają one na pracach rozbiórkowych i zabezpieczających miejsce pożaru - wskazuje mł. bryg. Wojciech Pawlikowski.

Będzie prowadzone postępowanie prokuratorskie, które wyjaśni przyczyny pożaru. 

POLECAMY


Zainteresował temat?

5

0


Advertisement
Advertisement

Komentarze (2)

Komentowanie zostało wyłączone.
podKAŁczanin ~podKAŁczanin (Gość)04.09.2023 09:45

Treść komentarza została usunięta przez moderatora forum

07


Znajoma ~Znajoma (Gość)04.09.2023 22:36

[*]

21


Gość2023:) ~Gość2023:) (Gość)04.09.2023 18:20

[*]

21


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat