Tłumy bawiły na 6. edycji Moto Show Kamieńsk (galeria)

ePiotrkowRegion Poniedziałek, 31 sierpnia 20201178325
Mieszkańcy Kamieńska i całego regionu tłumnie bawili się w piknikowej atmosferze podczas 6. edycji kamieńszczańskiego Moto Show. Wydarzenie odbywało się pod hasłem "Łączy nas pasja" i zgromadziło kilkudziesięciu wystawców motoryzacyjnych. Przyjechali samochodami i motocyklami różnych marek, zarówno młodych, jak i starych, a tym co połączyło ich, była właśnie - zgodnie z dewizą imprezy - wspólna pasja.

Ładuję galerię...

- Oficjalnie tegoroczna edycja jest szóstą, ale nieoficjalnie to już dziewiąty raz, jak spotykamy się podczas Moto Show. Ludzie z pasją zawsze dopiszą bez względu na pogodę, okoliczności i miejsce. Dzięki pomocy władz gminy Kamieńsk dostaliśmy zielone światło na organizację tego typu imprezy i robimy to corocznie. W grupie organizacyjnej jest kilkanaście osób i każda lubi inny styl motoryzacyjny - są tacy, którzy wolą auta niemieckie, inni japońskie, ale to nie ma znaczenia. Spotykamy się , przybijamy piątkę i robimy to dla ludzi. Kiedyś też byliśmy dziećmi, marzyliśmy o czterech kółkach i teraz pokazujemy tę pasję najmłodszym, żeby nie siedzieli przed smartfonem  - mówił Marcin Krawczyk, organizator Moto Show Kamieńsk.

 

W tegorocznej edycji imprezy wzięło udział blisko 80 samochodów oraz 30 motocykli. Motoryzacja kojarzy się jako typowo męska pasja, ale wśród wystawców nie zabrakło również pań. - Moja pasja wzięła się od rodzeństwa... Mam braci, którzy jeżdżą na motocyklach i ja również zaczęłam jeździć. I chyba adrenalina jest najlepsza w tej pasji. Na dzisiejszą imprezę, która jest bardzo udana przywieźliśmy dwie Hondy, Kawasaki i Yamahę - wymienia jedna z wystawczyń. 

 

Było mnóstwo konkursów i atrakcji m. in. na najładniejszy samochód oraz najgłośniejszy wydech, ale organizatorzy chcieli także przypomnieć kierowcom o znaczeniu bezpiecznej jazdy. - Dzięki współpracy ze Starostwem Powiatowym jest symulator dachowania oraz symulator zderzeń, dzięki którym  możemy poczuć jak to jest, kiedy przydarzy nam się wypadek. Chodzi o to żeby uświadomić ludzi, że za szybka jazda może być naprawdę niebezpieczna - tłumaczył Marcin Krawczyk. 


Zainteresował temat?

1

1


Komentarze (25)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)31.08.2020 13:29

Weźcie wyluzujcie z tym wirusem imprezy nie są zakazane , organizatorzy mają wyznaczone przepisy które muszą spełnić ,a to że ludzie nie stosują się do zaleceń które są w regulaminie imprezy , oraz co krok porozwieszane to juz nie wina organizatorów, policja ma prawo ukarać uczestnika który się nie stosuje do zaleceń
Byłem na imprezie były punkty do dezynfekcji rąk, były rozwieszone informacje o przepisach dotyczących noszenia maseczki, przepisy takie same jak w galeriach i uważacie ze tam wszyscy się do nich stosują?

40


gość ~gość (Gość)31.08.2020 22:15

Były punkty dezynfekcji a organizatorzy przypominali o maseczkach nie raz

10


gość ~gość (Gość)31.08.2020 20:55

Czy było może to czerwone ferrari z Gorzkowic ?? bo na fotkach nie widzę

31


Piotr.Covianin Piotr.Covianinranga31.08.2020 14:45

A ja się pytam: gdzie te zastępy krytyków i donosicieli, którzy tak straszyli, zwymyślali i chcieli wsadzać do wiezień uczestników uroczystości religijnych ? ? Czy wirus działa tylko w kościele w markecie czy na imprezce już nie ? I to teraz w dobie wzrostu zakażeń??

41


CockS CockSranga31.08.2020 13:49

Ehhh szkoda że nie wiedziałem wcześniej...

30


gość ~gość (Gość)31.08.2020 14:00

Od dziś wracają duże imprezy plenerowe. W wydarzeniach artystycznych i rozrywkowych organizowanych w otwartej przestrzeni będzie mogło uczestniczyć więcej niż 150 osób pod warunkiem zachowania zasad dystansu społecznego.
W koncertach plenerowych będzie mogło uczestniczyć więcej niż 150 osób, po warunkiem zachowania zasad dystansu społecznego i reżimu sanitarnego.
? Podstawowe zasady to zapewnienie co najmniej 5 metrów kwadratowych na osobę. Jest też obowiązek zachowania 2-metrowej odległości pomiędzy uczestnikami. Jeżeli ta odległość nie zostanie zachowana jest konieczność zakrywania ust i nosa przez uczestników wydarzenia ? mówi Anna Bocian, rzecznik prasowy Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego i dodaje, że obowiązek zachowania dystansu przez uczestników nie dotyczy: ? Osoby, która przyszła z dzieckiem poniżej 13. roku życia. Osoby, która towarzyszy osobie z niepełnosprawnością lub osobie, która ze względu na stan zdrowia nie może poruszać się samodzielnie oraz osób wspólnie zamieszkujących lub gospodarujących.
Miejsca dla publiczności muszą być wyznaczone, a widownia oddzielona od postronnych obserwatorów, na przykład spacerowiczów.

10


gość ~gość (Gość)31.08.2020 08:47

Znowu się dowiaduje po fakcie. Był ktoś sławny?

122


małolat ~małolat (Gość)31.08.2020 09:59

prosze bardzo rolszansa odwolana a tu się bawia na całego bez maseczek sanepid powinien dowalic taka kare organizatorom

104


gość ~gość (Gość)31.08.2020 12:02

Dziewczyny z reklamy fajne ale fachowiec to dziad nie fachowiec

30


gość ~gość (Gość)31.08.2020 11:50

Nie Majom masek i mnie tam nie zobaczycie

25


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat