Advertisement

Rodzinno-sportowy piknik w Barkowicach

Piątek, 09 czerwca 20232
Jeszcze jeden piknik z okazji Dnia Dziecka w naszym regionie. Na rodzinno-sportowy festyn zaprasza w najbliższą sobotę sołectwo Barkowice. W programie wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych.
Fot. pakwi Fot. pakwi

Jak mówi  Alina Błaszkowska-Pałac, sołtys Barkowic, impreza jest organizowana przede wszystkim z myślą o najmłodszych. 

Będą animacje, malowanie buziek i modelowanie z balonów. Dzieci będą mogły pobawić się również na dmuchańcach: zamek i zjeżdżalnia. Będzie wata cukrowa, popcorn, frytki, hamburgery i inne smakołyki dla dzieci i konkursy z nagrodami - wylicza Alina Błaszkowska-Pałac.

Dla dorosłych zaplanowano z kolei zawody sportowe. Oprócz tego zaprezentują się Mażoretki Perły Sulejów oraz zespół ludowy "Piliczanie". Będzie także parada motocyklowa. 

 

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)09.06.2023 12:57

Ja i moja rodzina bardzo się cieszymy

10


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat