Polonia rozbiła Grabkę Grabica

Strefa FM Niedziela, 13 października 20135
Rekordowe zwycięstwo odnieśli piłkarze Polonii Piotrków w meczu 11. kolejki klasy okręgowej. Piotrkowianie podejmowali ostatni w tabeli zespół Grabki Grabica, z którym w poprzednim sezonie nieoczekiwanie przegrali 0:1. Tym razem niespodzianki nie było. Mająca aspiracje awansu Polonia rozbiła rywala aż 9:0.

Już w pierwszej połowie piotrkowski zespół strzelił aż siedem bramek. Wynik spotkania otworzył już w 2. minucie Mariusz Zaor, który zdobył również drugiego gola. Michała Maciejewskiego z Grabki pokonywali kolejno: Łukasz Cieślik, Adrian Szwalski, Tomasz Wrona i Jakub Paprocki. W drugiej połowie gospodarze zwolnili nieco tempo i tylko dlatego nie wygrali w rozmiarach dwucyfrowych. Kibice, którzy opuszczali stadion przy ulicy Broniewskiego w Piotrkowie zadowoleni byli przede wszystkim ze skuteczności Polonii. Dzięki wygranej piotrkowska drużyna awansowała na drugie miejsce w tabeli mając realne szanse na wywalczenie tytułu mistrza jesieni. 26 października zespół z Piotrkowa podejmie GUKS Gorzkowice i może to być najważniejsze spotkanie rundy jesiennej.

Polonia Piotrków – Grabka Grabica 9:0 (7:0)
(Mariusz Zaor 2, 15, Łukasz Cieślik 17, 36, Adrian Szwalski 22, Tomasz Wrona 27, Jakub Paprocki 40, Tomasz Dura 70, Radosław Stolarski 75)