Reklama

Pogoda na weekend

Strefa FMRegion Piątek, 19 listopada 202114220
Ostatnie dni przyniosły duże zachmurzenie, silniejszy wiatr i opady deszczu. A czego możemy spodziewać się po nadchodzącym weekendzie?
fot.: freepik.com

W piątek pochmurno i wietrznie - mówi Michał Sowała z Łowców Burz Łódzkie. - W ciągu całego dnia na terenie naszego województwa możliwe są przelotne opady deszczu, jednak po południu może popadać mocniej w pasie od północnego zachodu aż po południowy wschód województwa. Temperatura maksymalnie wzrośnie do 9 stopni Celsjusza. Wiatr w ciągu dnia będzie wiał z kierunku zachodniego. W porywach osiągnie do 60 km/h. Ciśnienie będzie spadać i na koniec dnia osiągnie 1018 hPa.

Nocą temperatura utrzyma się na poziomie 9 stopni. Zachmurzenie całkowite. Mogą pojawiać się przelotne opady deszczu. Nad ranem niewykluczone lokalne mgły i zamglenia. Wiatr zachodni w porywach osiągający do 60 km/h. Ciśnienie utrzyma się na poziomie 1018 hPa.

 

 

W sobotę czeka nas kolejny pochmurny dzień. Temperatura wzrośnie do poziomu 9 stopni. Zachmurzenie w ciągu dnia utrzyma się na poziomie całkowitym. Możliwe są lokalne i przelotne opady deszczu. Ciśnienie w ciągu dnia nadal będzie spadać i na koniec dnia osiągnie poziom 1014 hPa. Wiatr utrzyma kierunek zachodni, a w porywach osiągnie do 40 km/h.
Nocą temperatura spadnie do 7 stopni. Zachmurzenie całkowite. Nad ranem możliwe lokalne zamglenia. Ciśnienie spadnie do 1011 hPa. Wiatr zachodni w porywach osiągający do 40 km/h.

 

 

W niedzielę niewiele się zmieni. Będzie szaro i ponuro. Temperatura wzrośnie do maksymalnie 8 stopni. W ciągu dnia możliwe są przelotne opady deszczu. Ciśnienie będzie spadać i po południu osiągnie poziom 1007 hPa. Wiatr południowozachodni w porywach osiągający do 25 hm/h.

 

Lokalna prognoza pogody przygotowana przez Łowców Burz Łódzkie w każdy piątek po 9.10 w Maglu (Strefa FM Piotrków) i na naszym portalu.


Zainteresował temat?

0

0


Reklama

r e k l a m a

Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
Reklama
Reklama Reklama

r e k l a m a

Reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat