Advertisement

Ozdoby świąteczne od OEA MOK

MOK Piotrków Czwartek, 26 listopada 202019151
Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza do udziału w internetowej sprzedaży charytatywnej ozdób bożonarodzeniowych i przedmiotów ozdobnych wykonanych na warsztatach artystycznych w Ośrodku Edukacji Artystycznej MOK.
fot. pixabay.com / Free-Photos fot. pixabay.com / Free-Photos

Każdy, kto szuka świątecznych ozdób będzie mógł podczas trwania akcji zakupić przedmioty zdobione techniką decoupage, przedmioty ceramiczne oraz dekoracje bożonarodzeniowe wykonane na warsztatach rękodzieła artystycznego, obrazy i rysunki tworzone różnymi technikami plastycznymi, które powstały w czasie zajęć plastycznych oraz makaty i ozdoby stworzone podczas warsztatów z szycia artystycznego w OEA. Przedmioty będą prezentowane od 1 grudnia na profilu facebookowym MOK Piotrków Trybunalski oraz na stronie internetowej www.mok.piotrkow.pl. Sprzedaż będzie trwała do 21 grudnia 2020 roku.

 

Regulamin przedsięwzięcia dostępny jest na stronie internetowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Trybunalskim.


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement
Advertisement

Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Listek ~Listek (Gość)27.11.2020 09:34

Rok temu kupiłam. Naprawdę trzeba mieć sporo talentu i cierpliwości żeby takie ładne ozdoby zrobić.

00


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat