Narkotyki schował w piecu

PolicjaBełchatów Środa, 01 grudnia 2021643516
Bełchatowscy kryminalni zatrzymali 44-latka, u którego znaleźli ponad pół kilograma metamfetaminy. Sąd aresztował podejrzanego na 3 miesiące, ale grozi mu znacznie dłuższa odsiadka.
fot.: KMP Piotrków Trybunalski

Policjanci już od pewnego czasu interesowali się 44-letnim bełchatowianinem, który według zebranych wcześniej informacji miał posiadać zabronione substancje. Funkcjonariusze ustalili miejsce pobytu mężczyzny i pojechali pod ustalony adres, aby zweryfikować swoje podejrzenia.

 Na podwórzu zastali 44-latka stojącego z reklamówką. Na widok mundurowych mężczyzna szybko wbiegł do domu. Jak się później okazało, próbował ukryć zakazane środki. Bełchatowianin nie przyznał się do posiadania narkotyków, jednak podczas przeszukania kryminalni zabezpieczyli środki odurzające. Znaleźli je w kotłowni, wewnątrz wygaszonego pieca. Były w słoiku oraz foliowych dilerkach zapakowanych reklamówkę, którą wcześniej mężczyzna miał przy sobie. Łącznie policjanci zabezpieczyli ponad pół kilograma metamfetaminy. Nawet w tej sytuacji mężczyzna twierdził, że narkotyki ktoś mu podrzucił - wyjaśnia nadkom. Iwona Kaszewska, oficer prasowy KPP w Bełchatowie.

Następnego dnia 44-latek usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Jest to przestępstwo zagrożone karą nawet do 10 lat pozbawienia wolności. 


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (16)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

wielebny wieloryb ~wielebny wieloryb (Gość)01.12.2021 22:57

Diler nikogo do brania nie przymusza, klienci sami do niego przychodzą.
I teraz sobie przeanalizujcie jedną rzecz.
Jeśli Iksiński będzie sam chciał poeksperymentować na własnym ciele i kupi sobie u takiego dilera "zakazane substancje", to może pójść za to siedzieć, jeśli zostanie przyłapany.
Jeśli obracająca miliardami firma farmaceutyczna będzie chciała sobie poeksperymentować na milionach ludzi (a przy tym zarobić kolejne miliardy), to przekupi władze krajowe, a te władze już odpowiednimi środkami przymuszą obywateli, aby się tym eksperymentom poddali. Dokładnie z tym mamy do czynienia obecnie. Preparaty służące do szczepień "na covid" są cały czas w fazie testów, co oznacza, że akcja "wyszczepiania" jest eksperymentem medycznym. W myśl traktatów norymberskich do poddawania się eksperymentom medycznym nie wolno nikogo przymuszać! A co się dziś dzieje w Austrii, a w Niemczech jest już przygotowywane? W reszcie krajów będzie to samo! Tutaj policja nie widzi przestępstwa. Po prostu przestępstwo jest zbyt wielkie, aby ogarnąć je wzrokiem. To tak jak wtedy, kiedy staniemy zbyt blisko wielkiej ściennej mapy, to nie jesteśmy w stanie zauważyć napisu "Rosja" mimo tego, że jest wykonany największymi literami.
Dilerowi za sprzedaż "śmierci" grozi 10 lat. Firma farmaceutyczna stręcząca substancje powodujące NOP-y i zgony nie poniesie żadnej odpowiedzialności, bo gwarantuje jej to umowa zawarta z przekupionymi rządami. Aha, umowa z Pfizerem ma być odtajniona dopiero za 55 lat - jak myślicie, dlaczego? Tutaj też nikt nie widzi niczego niewłaściwego.
Kogo zatem należy bardziej się bać: Big Pharmy, czy dilera ze słoikiem koksu?
Które z nich może wywołać większe szkody społeczne?
Do kogo tak naprawdę należą nasze ciała, skoro sami nie możemy z nimi robić co chcemy, a wielkie koncerny już mogą?
Miłych i owocnych przemyśleń życzę!

22


goœć_gosc ~goœć_gosc (Gość)01.12.2021 22:15

To coś jak z tymi od wyłudzania dotacji - nie ich wina, ktoś ich pomawia i zmyśla...
Urząd skarbowy powinien prześwietlić majątki taki dealerów, bo przecież coś musza robić z tymi zarobionymi pieniędzmi- fajnie jakby redakcja zebrała się na odwagę i spytała u źródła jak wyglądają statystyki postępowań skarbowych wobec takich dealerów narkotykowych...

00


G ~G (Gość)01.12.2021 10:26

Jak był po szczepionce to każdy sąd go uniewinni.

25


go?ć_gosc ~go?ć_gosc (Gość)01.12.2021 15:06

Wegiel drogi to chcial palic koksem

41


Twojstsryalejary ~Twojstsryalejary (Gość)01.12.2021 13:44

Taki stary, że aż łysy.... A rozumu 0. Narkoman i diler potencjalny zabójca.

82


Marus ~Marus (Gość)01.12.2021 13:34

On taki słaby że trzymają go policjanci?

30


Maruś. ~Maruś. (Gość)01.12.2021 13:07

Codzienny pisarz bzdur na posterunku.

11


Rencista ~Rencista (Gość)01.12.2021 13:32

Posiedzi sobie w ciepelku za moje podatki

10


Byczek ~Byczek (Gość)01.12.2021 12:01

A szczepiony był?

04


nnn. ~nnn. (Gość)01.12.2021 10:37

W jednym z seriali telewizyjnych ,ale nie polskim policja nakryła gościa ,który też handlował zakazanym towarem. Napytanie skąd to ma odpowiedział ..."wrogowie podrzucili". Na to policjant spokojnie odpowiedział "też tak bywa" i gościa zwinęli.

20


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat