Advertisement
Zapraszamy do wzięcia udziału w Konkursie Nagroda Gospodarcza Województwa Łódzkiego
Nagroda Gospodarcza Województwa Łódzkiego stanowi wyróżnienie i szczególne podziękowanie dla przedsiębiorców, którzy konsekwentnie budują pozytywny wizerunek Województwa Łódzkiego, osiągają najlepsze efekty ekonomiczne, realizują innowacyjne projekty oraz cieszą się uznaniem w województwie łódzkim, kraju i za granicą.
Wysoka jakość usług, kompetentny zespół, solidne produkty - poznaj Elektrogiełdę!
Elektrogiełda jest wielopokoleniową firmą, którą od lat tworzymy z ogromną pasją i miłością. W zgranym zespole od ponad ćwierć wieku prężnie funkcjonujemy na rynku dostawców rozwiązań dla automatyki przemysłowej, elektrotechniki i pneumatyki. W hierarchii swojej wartości bardzo wysoko stawiamy profesjonalne doradztwo i kompetentne udzielenie pomocy naszym Klientom. Każdy Klient traktowany jest przez nas indywidualnie. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy czuł się odpowiednio obsłużony i dokonał zakupów, z których będzie usatysfakcjonowany.
Z Łodzi do Mediolanu, Brukseli, Alicante!
Na łódzkim lotnisku panuje wakacyjna atmosfera. Niemal codziennie latają samoloty czarterowe do miejsc, w których lubimy wypoczywać - do Turcji, Grecji i Bułgarii. A jeśli ktoś chce przedłużyć lato, to od października może polecieć z Łodzi do hiszpańskiego Alicante lub na wyskoczyć na weekend do Mediolanu, czy Brukseli.
KSW 72 po raz pierwszy w historii zagości w Kielcach
Już 23 lipca w kieleckim Amfiteatrze Kadzielnia odbędzie się pierwsza w historii gala KSW. Wraz z organizacją do miasta zjadą topowe nazwiska MMA, znane w całej Europie a walką wieczoru ustanowiono starcie Tomasza Romanowskiego z Andrzejem Grzebykiem. Oprócz tego na gali pojawią się inne czołowe nazwiska organizacji takie jak Patryk Kaczmarczyk czy Oumar Sy. Nie wszystkie nazwiska zbliżającej się gali zostały ujawnione, ale jak informuje organizacja, na karcie walk możemy spodziewać się 9 pojedynków. Zostań i przyjrzyj się razem z nami karcie walk, jaką zafundowała nam organizacja KSW podczas swojego debiutu na kieleckiej ziemi.
Wygraj lot do Mediolanu!
04.07.2022 13:52
Wygraj lot do Mediolanu!
Radio Strefa FM, wspólnie z Portem Lotniczym w Łodzi zaprasza do zabawy konkursowej!
Kultura, historia i tradycja w Łódzkiem
Muzea zajmują w polskiej tradycji znaczące miejsce. Gromadzą i przechowują materialne świadectwa historii i kultury oraz dorobek artystyczny naszych przodków. Ekspozycje muzealne stanowią świadectwo minionych wieków. Dzięki inwestycjom współfinansowanym ze środków unijnych wykonuje się nie tylko prace konserwatorskie w zabytkowych budynkach muzealnych i rekonstruuje wiekowe wnętrza, ale przede wszystkim chroni dziedzictwo kulturowe. Są to nie tylko tradycyjne muzea, to również dworki i obiekty sakralne, gdzie znajdują się unikalne eksponaty i dzieła sztuki. Wakacje to znakomity czas, by zwiedzić te wyjątkowe miejsca, zajrzeć do tajemniczych sal i poczuć powiew historii.
Superfoods w roli suplementów dla aktywnych
Jeżeli interesujesz się zdrowym odżywianiem, z pewnością spotkanie z tak zwanym "superfood" masz już za sobą. To rodzaj nieprzetworzonej żywności bogatej w cenne wartości odżywcze, często mocno zintensyfikowane. Warto wiedzieć, że produkty z szerokiej kategorii superfood często stosowane są jak suplementy diety, sprawdzają się w odżywianiu osób aktywnych fizycznie, sportowców. Jakie superfood będzie dobre przy wzmożonych treningach, kiedy warto sięgać po nie jako gotowy suplement diety?
Wszystkie oprawki okularowe za 1zł z okazji otwarcia KODANO Optyk w Piotrkowie Trybunalskim!
20 czerwca 2022 roku w Galerii Focus Mall Piotrków Trybunalski odbędzie się WIELKIE OTWARCIE salonu KODANO Optyk! Z tej okazji możesz kupić wymarzone oprawki okularowe tylko za 1zł!
Zaburzeń psychicznych nie należy się bać
Bliska nam osoba wyraźnie traci chęć do życia. Bywa, że całe dnie przeleży w łóżku, tracąc zainteresowanie nawet podstawowymi czynnościami. Do tego czuje się odsunięta przez znajomych, wydaje jej się, że współpracownicy obgadują ją na każdym kroku, czasem mówi bardzo dziwne rzeczy. Ale bywają dni, gdy wpada w euforię, przez pół dnia robi zakupy w galerii, a wieczorem idzie do dyskoteki. Zaczynamy się niepokoić, bo takie zachowanie znacznie odbiega od tego, co znamy, z czym ją kojarzymy. A jeśli dołączymy do tego fakt, że w rodzinie występowały przypadki zaburzeń i chorób psychicznych, to będziemy chcieli się upewnić, czy i ona nie ma pierwszych objawów – mówi dr n. med. Sławomir Wolniak, specjalista psychiatra, ordynator Kliniki Wolmed w Dubiu k. Bełchatowa.
Koncert Zespołów i Kapel Folklorystycznych pn. „Folklor Znajdzie Cię Wszędzie”
Już 16 czerwca w Mzurkach (gm. Wola Krzysztoporska) odbędzie się Koncert Zespołów i Kapel Folklorystycznych pn. „Folklor Znajdzie Cię Wszędzie”. Koncertowi towarzyszyć będzie zbiórka charytatywna dla Natalki Pasternak (dziewczynki z terenu gminy Wola Krzysztoporska). Podczas koncertu wystąpią zespoły i kapele folklorystyczne z regionu województwa łódzkiego.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat