Advertisement

Fundacja "Wyciągamy Dzieci z Bramy" dla młodych piotrkowian

ePiotrkow Poniedziałek, 18 maja 20156
W Centrum Idei ku Demokracji można oglądać wystawę pokonkursową "Zabytki i zaułki starego Piotrkowa w oczach młodych". Jest to zbiór prac podopiecznych Ośrodka Edukacji Artystycznej w Piotrkowie.

Ładuję galerię...

- Otworzyliśmy wystawę, która pokazywała dwa konkursy organizowane wspólnie z Towarzystwem Przyjaciół Miasta Piotrkowa Trybunalskiego i wręczyliśmy trzy stypendia artystyczne dla małych mieszkańców Piotrkowa – wyjaśnia Jacek Sokalski, prezes Fundacji „Wyciągamy Dzieci z Bramy”.

Były trzy kategorie stypendiów w dziedzinie fotografii, teatru i plastyki. Otrzymały je: Aleksandra Stępień, Dominika Stańczyk i Justyna Maciaszczyk. Oli Stępień dofinansowanie pomoże kształcić swoje umiejętności fotograficzne. – Wychodzimy z opiekunem w plener, robię zdjęcia a później je obrabiamy i organizujemy wystawę. Robimy fotki modelom i roślinom – powiedziała stypendystka.

Jury było pod wrażeniem fotografii wykonanych przez młodych adeptów fotografii. - Wybór był trudny. Całe jury miało kłopot kogo nagrodzić, kogo wyróżnić. Na wystawie chcieliśmy pokazać jak najwięcej prac. Efekt konkursu przerasta nasze wyobrażenia. Zdjęcia są fantastyczne, dzieciaki są zdolne i bardzo się cieszę, że wystawa doszła do skutku – powiedziała Małgorzata Gletkier, członkini jury.

Nagrodami były aparaty fotograficzne różnych marek.


Zainteresował temat?

5

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (6)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Głos Robotniczy ~Głos Robotniczy (Gość)19.05.2015 03:23

Kto chciałby studiować, czy żyć w mieście, gdzie wyciąga się dzieci z bram przy udziale księdza.

02


on ~on (Gość)18.05.2015 15:08

Brawo i tak trzymać dyr. Sokalski

30


filozof ~filozof (Gość)18.05.2015 18:52

Pan Chojniak własnie wyrzucił Sokalskiego za powołanie fundacji a tu proszę...

20


Bola ~Bola (Gość)18.05.2015 16:46

Szkoda że przez chora politykę prezydenta "miasta umarłych ", p.Jacek nie współpracuje z mokiem. Z mokiem z którego już nie zostało prawie nic z czasu gdy to on był dyrektorem.

30


filozof ~filozof (Gość)18.05.2015 15:44

Chojniak wyrzucił Sokalskiego z MOK właśnie za stworzenie tej właśnie fundacji.....

30


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat