Artykuły do tagu: piłkanożna

Na boiskach nieco spokojniej
Członkowie Wydziału Dyscypliny Okręgowego Związku Piłki Nożnej sporządzili analizę rundy jesiennej sezonu 2018/2019. Piłkarze rzadziej faulowali, ale w rundzie jesiennej niezmiennie zakłócano porządek podczas meczów, doszło też naruszenia nietykalności cielesnej, a w kilku sytuacjach sędziowie nie stanęli na wysokości zadania.
Poloniści przegrali pierwszy w tym sezonie sparing 0:8 (0:3) z grającym w łódzkiej okręgówce Widzewem II Łódź. Piotrkowski zespół jest liderem piotrkowskiej klasy okręgowej.
Reprezentanci ośmiu drużyn z rocznika 2007 rywalizowali podczas VII Memoriału Romana Kaźmierczaka, który odbył się w weekend w Moszczenicy. Wygrał UKS Orlik Ujazd.
Piłkarzom Stali Niewiadów nie udało się po raz trzeci z rzędu wywalczyć mistrzowskiego tytułu, podczas Halowych Mistrzostw Okręgu Piotrkowskiego, będących jednocześnie XVIII Memoriałem Zdzisława Bińka – zasłużonego działacza wolborskiego klubu, najlepszy był grający w piotrkowskiej okręgówce Świt Kamieńsk. Turniej odbył się w Wolborzu.
Kto zostanie piłkarskim mistrzem okręgu?
XVIII Halowy Turniej Piłki Nożnej im. Zdzisława Bińka, będący jednocześnie Mistrzostwami Okręgu Piotrkowskiego Seniorów odbędzie się w sobotę, 26 stycznia w hali sportowej Publicznego Gimnazjum w Wolborzu. Będzie tam rywalizować osiem drużyn, reprezentujących okręg piotrkowski na różnych szczeblach rozgrywek.
Po raz 7. uczczą pamięć Romana Kaźmierczaka
VII Memoriał Romana Kaźmierczaka w halowej piłce nożnej odbędzie się w najbliższą sobotę, 26 stycznia w Moszczenicy. W tym roku w turnieju, który tradycyjnie odbędzie się Gminno - Szkolnej Hali Sportowej w Moszczenicy, wystartują młodzi zawodnicy z rocznika 2007.
Lider rozpoczął drugą część akcji
Piłkarze piotrkowskiej Polonii, która po rundzie jesiennej jest liderem piotrkowskiej okręgówki, wznowili treningi. Na pierwszych zajęciach w Hali Relax stawiło się 23 zawodników.
Jakub Błaszczykowski dopingował piłkarzy Piotrcovii
Młodzi piłkarze UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski wzięli udział w XII Ogólnopolskim turnieju halowej piłki nożnej "Kuba Cup 2018". Turniej odbył się w Truskolasach pod egidą wybitnego reprezentanta Polski Jakuba Błaszczykowskiego i Fundacji Ludzki Gest.
 Prezes Stanisław Sipa chwali...piotrkowską Polonię
Do tej pory działacze piotrkowskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej mieli do działaczy, a przede wszystkim kibiców piotrkowskiej Polonii wiele zastrzeżeń, tymczasem podczas czwartkowego programu O tym się mówi, emitowanego na antenie Radia Strefa FM, prezes Stanisław Sipa zaskoczył chwaląc jednych i drugich.
Zapisz się na kurs i zostań sędzią piłkarskim
Nabór na kurs dla kandydatów na sędziów piłki nożnej prowadzą członkowie Zarządu Wydziału Sędziowskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Piotrkowie Trybunalskim. Zajęcia, które rozpoczną się w styczniu, będą miały formę ciekawych wykładów prowadzonych przez doświadczonych sędziów.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat