Advertisement

Artykuły do tagu: WojewódzkiEkologicznyDzieńDziecka

46. ¦wierszczykowe Wierszyki, czyli Wojewódzkie Obchody Dnia Dziecka w Łódzkim Dom Kultury
W minion± niedzielę, 4 czerwca, w Łódzkim Domu Kultury odbył się finał Wojewódzkiego Ekologicznego Dnia Dziecka - 46. ¦wierszczykowe Wierszyki 2017. W wydarzeniu wzięło udział ponad 350 dzieci w wieku szkolnym z terenu całego województwa łódzkiego. Przyznano ł±cznie 139 nagród i wyróżnień.
Gry, zabawy i nagrody w Łódzkim Domu Kultury
W miniony weekend w Łódzkim Domu Kultury ¶więtowano Wojewódzki Ekologiczny Dzień Dziecka z Literatur± i Sztuk± – 45. „¦wierszczykowe Wierszyki”. W tegorocznych eliminacjach do organizowanych w ramach projektu konkursów wzięło udział ponad 3000 dzieci. W finale konkursu recytatorskiego przesłuchano ponad 150 młodych wykonawców, a do finału konkursów plastycznych przeszło ponad 250 prac. Jak mówi Jacek Sokalski, dyrektor ŁDK, tegoroczna edycja obchodów Wojewódzkiego Dnia Dziecka zakończyła się dużym sukcesem, bowiem wzięły w niej dzieci ze wszystkich powiatów województwa łódzkiego. A jeszcze cztery lata temu w projekcie „¦wierszczykowe Wierszyki” brały udział dzieci z zaledwie 16 gmin położonych wokół Łodzi.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat