TERAZ4°C
JAKOŚĆ POWIETRZA Dobra
reklama

Koniec władzy lekarzy – happening przed UM

JaKac1
JaKac1 pt., 25 czerwca 2010 09:24
Miał być happening, wyszła kampania wyborcza. Federacja Młodych Socjaldemokratów przed gmachem Urzędu Miasta w Piotrkowie zorganizowała spotkanie.
Zdjęcie
Autor: fot. A. Stańczyk

Jego celem był komentarz do społecznej kampanii stowarzyszenia Rozwój i Gospodarności, kampanii ograniczającej się jak na razie do trzech słów: "Piotrków potrzebuje lekarza". - Trzeba sobie zadać pytanie: Czy na pewno lekarz posiada przygotowanie do pełnienia tak ważnej funkcji jaką jest gospodarz miasta - powiedział przewodniczący Federacja Młodych Socjaldemokratów - Szymon Miazek.

 

Według socjaldemokratów Piotrków nie potrzebuje lekarza (ani lekarzy, bo przy władzy byli lub są Marian Błaszczyński, Paweł Szcześniak, Marek Konieczko, a więc lekarze), ale... Jana Dziemdziory - kandydata Lewicy w wyborach na prezydenta Piotrkowa.

 

Podsumowanie

    Komentarze 80

    reklama

    Dla Ciebie

    4°C

    Pogoda

    Kontakt

    Radio