Zwycięstwo, remis w derbach i porażka Concordii

Strefa FM Sobota, 06 listopada 20106
Przedostatnią kolejkę spotkań w rundzie jesiennej rozegrali piłkarze III ligi (grupa łódzko-mazowiecka). Najlepiej z drużyn okręgu piotrkowskiego spisała się Ceramika Opoczno, która wygrała 2:1 z Ursusem Warszawa. Derby okręgu (Pilica Przedbórz - Włókniarz Zelów) zakończyły się wynikiem 0:0. Kolejnej porażki doznała Concordia Piotrków.

Pod nieobecność Grzegorza Piechny (pauzował za kartki) bramki dla Ceramiki Opoczno strzelił Łukasz Grzybek. W Przedborzu miejscowa Pilica zremisowała z Włókniarzem Zelów 0:0, zaś Concordia Piotrków była bliska zdobycia punktu w Aleksandrowie. Miejscowy Sokół prowadził do przerwy 1:0, ale w 79. minucie wyrównał Witold Grzywiński. Gospodarze grali jednak do końca i zdobyli zwycięskiego gola w trzeciej minucie doliczonego czasu gry.
- Nie dość, że mamy mało punktów, to jeszcze nie mamy szczęścia - skomentował to spotkanie dyrektor sportowy Concordii Sławomir Majak (na zdjęciu).
Za tydzień ostatnia kolejka w rundzie jesiennej. Nasze drużyny zagrają mecze derbowe. Włókniarz Zelów zmierzy się z Ceramiką Opoczno, zaś Concordia z Pilicą Przedbórz. Oba spotkania rozpoczną się w sobotę 13 listopada o 13:00.