Advertisement

Złote Jubileusze w USC

ePiotrkow Poniedziałek, 04 lipca 202266593
50 lat wspólnego pożycia małżeńskiego świętowały cztery piotrkowskie pary. Uroczystość odbyła się w Urzędzie Stanu Cywilnego.

Ładuję galerię...

Złote Jubileusze świętowali Państwo: Halina i Jan Fafkowie, Barbara i Paweł Smyczkowie, Sabina i Andrzej Szalowie oraz Stanisława i Ryszard Wojnarowscy. Dostojni Jubilaci odebrali z rąk prezydenta Krzysztofa Chojniaka Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie oraz najserdeczniejsze życzenia.

Gratuluję Państwu pięknych jubileuszy. Wasze życie to postawa godna naśladowania dla młodszych pokoleń. Życzę kolejnych wielu wspaniałych, wspólnych lat życia spędzonych w zdrowiu i pomyślności - mówił podczas uroczystości prezydent, dziękując za wkład w rozwój Piotrkowa Trybunalskiego.

Każda z par otrzymała także list gratulacyjny kwiaty oraz pamiątkowym album fotograficzny poświęcony miastu. 


Zainteresował temat?

1

1


Advertisement
Advertisement

Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Koleżanka ~Koleżanka (Gość)05.07.2022 21:11

Coś pięknego jesteście super zdrowia zdrowia dla jubilatów wyglądacie pieknie z panem Prezydentem i z całą rodzinką pozdrawiam

10


Mieszkaniec Bugaja ~Mieszkaniec Bugaja (Gość)05.07.2022 13:51

Facet z 16 zdjęcia jest sobowtórem Glapińskiego.

10


zz75 zz75ranga05.07.2022 10:20

Gosia , Twój czas się zatrzymał -super wyglądasz :) Pozdrawiam

10


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat