Advertisement

Z Japonii do Krakowa po medale

ePiotrkowKraj Czwartek, 18 kwietnia 201958362
11 medali zdobyli reprezentanci Piotrkowskiego Klubu Oyama Karate WASHI podczas XXIV Mistrzostw Polski OYAMA Polskiej Federacji Karate w Kumite, które odbyły się w Krakowie. Piotrkowianie rywalizowali w konkurencji knockdown (czyli walce bez ochraniaczy). Pojechali tam kilkanaście dni po powrocie z Japonii, w której walczyli o medale podczas Mistrzostw Świata.

Ładuję galerię...

Trzy tygodnie przed imprezą w Krakowie, która odbyła się 13-14 kwietnia, nasi zawodnicy wzięli udział w Mistrzostwach Świata w Japonii, nie zdążyli zaleczyć ran, a już kilkanaście dni po starcie w Fukuoce stanęli na najwyższych stopniach podium Mistrzostw Polski.

 

Wyniki piotrkowskich zawodników

 

Lekki kontakt:
Zuzanna Robak – 3. miejsce
Weronika Jamro – 3. miejsce
Antonina Mekwińska – 3. miejsce

 

Knockdown:
Karina Wojciechowska – 1. miejsce
Angela Szulc – 1. miejsce
Jakub Kowalik – 1. miejsce
Cezary Bartos – 2. miejsce
Maria Walas – 2. miejsce
Bartosz Szulc – 3. miejsce

 

Semi-Knockdown:
Inga Fister – 2. miejsce
Huber Nowak – 3. miejsce

 

Podczas tej imprezy Dariusz Szulc (4. dan), prezes piotrkowskiego klubu odebrał z rąk prezesa Zarządu OYAMA Polskiej Federacji Karate, Hanshi Jana Dyducha (8. dan) trofeum za wybitne osiągnięcia Klubu „Washi na arenie ogólnopolskiej jak i światowej, nasz klub zajął trzecie miejsce w rankingu najlepszych polskich klubów. Statuetkę odebrał również sensei Jakub Kowalik (2. dan), który zajął miejsce pierwsze w rankingu Najlepszych Sportowców Oyama Karate w roku 2018.

 


Zainteresował temat?

3

1


Advertisement
Advertisement

Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)18.04.2019 21:35

Brawo! Rozwijajcie się dalej!!!

31


Jakub Deląg Jakub Delągranga18.04.2019 13:45

Ogromne gratulacje :D

51


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat