Advertisement
artykuł sponsorowany

Wielkie otwarcie sklepu Dealz w Piotrkowie Trybunalskim!

Czwartek, 01 czerwca 2023
W środę, 31 maja został otwarty kolejny sklep Dealz w Piotrkowie Trybunalskim! Sklep znajduje się w N-Parku przy ulicy Sulejowskiej 49c. Wpadnij do Dealz po zagraniczne marki, super ceny i inspirujące nowości!

Dealz to międzynarodowa sieć sklepów będąca częścią Pepco Group. Pierwszy sklep w Polsce został otwarty w lutym 2018 roku w Swarzędzu k. Poznania. Dziś jest ich już ponad 200!

 

Sklep Dealz w Piotrkowie Trybunalskim funkcjonuje w godzinach od poniedziałku do soboty 10:00-21:00, a w niedziele handlowe 10:00-20:00.

 

Dealz zapewnia szeroki asortyment ponad 3000 produktów znanych marek. Oferuje wyjątkowy wybór artykułów: spożywczych, drogeryjnych, do dekoracji i wyposażenia domu, zabawek, narzędzi i produktów dla zwierząt.

 

Do kultowych marek Dealz należą: Terry's, Reeses, Hershey's, Cadbury, Haribo, Toffifee, Aquafresh, Tresemme, Pringles, Kodak, Doritos, i wiele, wiele więcej. Przyjdź do Dealz i odkryj wyjątkowe produkty! Nie na specjalne okazje, nie od czasu do czasu, ale na co dzień!

 

 

Szukaj wyjątkowych promocji w specjalnej gazetce otwarciowej:

https://www.dealz.pl/gazetki-otwarciowe/piotrkow-trybunalski-n-park/

 


Bądź na bieżąco i śledź Dealz na social mediach!

 

Strona: https://www.dealz.pl/

 

Facebook: https://pl-pl.facebook.com/DealzPolska/

 

Instagram: https://www.instagram.com/dealz_polska/

 

TikTok: www.tiktok.com/@dealz_polska

 

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

3


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat