Reklama

Wiceminister Krzysztof Ciecióra z wizytą w Rozprzy

ePiotrkowRegion Piątek, 17 grudnia 2021314118
Wiceminister rolnictwa Krzysztof Ciecióra gościł u rozprzańskich przedszkolaków. Spotkanie z małymi mieszkańcami było jednym z elementów wizyty w gminie Rozprza.

Ładuję galerię...

Podczas wizyty wójt Janusz Jędrzejczyk przedstawił gościowi sytuację rolnictwa na terenie gminy. Jednym z kluczowych tematów rozmowy były także możliwości wsparcia inwestycji i zagospodarowania terenów inwestycyjnych w Niechcicach.


Korzystając z okresu przedświątecznego Krzysztof Ciecióra odwiedził także przedszkolaków oraz przekazał żywe choinki dla przedszkola w Rozprzy oraz tamtejszego Urzędu Gminy.


Zainteresował temat?

1

1


Reklama

r e k l a m a

Reklama

Komentarze (18)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

goœć_gosc ~goœć_gosc (Gość)25.12.2021 10:38

Kolejna pokazówka...

00


antysy. ~antysy. (Gość)17.12.2021 18:03

A o ogromnych podwyżkach energii i gazu , inflacji nic minister nie mówił. Pamiętam czas gdy Szydło wykrzykiwało "Polska w ruinie" , a co dziś można i trzeba powiedzieć ? Polska w zapaści w każdej dziedzinie życia. 6 lat władzy pisowców wystarczyło. Ludzie weźcie się wreszcie zorganizujcie i wywieźcie to złodziejstwo na taczkach bo jak Wam nie szkoda życia to pomyślcie chociaż o własnych dzieciach.

72


Jan Kowalski ~Jan Kowalski (Gość)18.12.2021 10:30

Wójt bez Pani przewodniczącej rady gminy w zamian wziął sobie Artura na towarzysza

20


B 52 ~B 52 (Gość)17.12.2021 17:27

Też mi wydarzenie.
Gdyby przyjechał prezes wszystkich prezesów, to dziatwa mogłaby pobawić się w "stary niedźwiedź mocno śpi ". Kota by wygłaszały, nauczyłyby się jak nie zakładać zegarka i że szampony przeciwłupieżowe dają radę.

31


www ~www (Gość)17.12.2021 18:10

Szanowny Panie Wójcie. Czy jako włodarze potraficie coś dobrze zrobic dla mieszkańców? Ostatnio instalujecie lampy oświetleniowe wraz ze słupkami.Moje pytanie brzmi:czy wiecie ile minut te miniatury świecą???? A do słupów pozostawie bez komentarza (kilka metrów rury cylindrycznej).Właśnie jeden stoi na Bryszkach na łuku drogi powiatowej. Czy naprawdę nie można to zrobić lepiej zamiast 2 kupić jedna a dobrą aby spełniała swoją funkcję. !!!

11


ss ~ss (Gość)17.12.2021 13:32

Znalazł sobie odbiorców propagandy.

33


go?ć_adam ~go?ć_adam (Gość)17.12.2021 16:20

Wójt wie co robi. Z władzą trzeba żyć dobrze,bo kto dzieli pieniądze. Zaraz będą nowe inwestycje w gminie. A wójt co nie wie do których drzwi zapukać dostanie figę (patrz gmina Ręczno).

21


Rozprza 2021 ~Rozprza 2021 (Gość)17.12.2021 12:37

Wójt zaprasza gości żeby sobie pobyć w towarzystwie A nie sprawować władzy w urzędzie.od małego dzieciom wpajaja ciemnotę o robieniu w polu.a decyzje na Dino wydają i handluja niemieckie produkty

37